Analiza w agile – moderowana dyskusja

19 lutego 2017

Zapraszam na spotkanie organizowane przez IIBA WPC
O analizie, analitykach i wymaganiach w agile powiedziano już wiele. Wciąż jednak temat pozostaje niewyczerpany. Tym razem, zamiast prelekcji, zapraszamy Cię na moderowaną dyskusję. Nie poznasz jednego punktu widzenia, ale zdanie wielu uczestników dyskusji – przedstawicieli różnych podejść – na najczęściej nurtujące pytania:
– Kiedy projekt/firma są agilowe?
– Gdzie jest miejsce analityka w zespole Scrumowym?
– Jak przeprowadzać analizę, żeby nadążać przed/z/za zespołem?
– Jakimi technikami opisywać wymagania?
– Co zmienia się w pracy analityka przechodzącego na agile? Jakie widzimy problemy, wyzwania i korzyści dla nas, zespołów i firm?
– Jak analityk może przygotować się do pełnienia swojej roli w agile?
– Czy i kiedy podejście agile daje lepsze rezultaty?
Wnioski ze spotkania zostaną zebrane i udostępnione wszystkim uczestnikom.
To także okazja, aby poznać analityków z innych firm i wymienić się doświadczeniami. Na początku spotkania odbędzie się sesja networkingowa. Część dyskusji odbędzie się w mniejszych podgrupach.
Zarezerwuj sobie dzień i godzinę – poniedziałek 3 kwietnia 2017 r. 17:30 – 20:30 w Gdańsku i dołącz do wydarzenia – będziemy informować Cię o kolejnych szczegółach. Przy wyborze miejsca uwzględnimy liczbę osób, więc zaznacz swój udział, jeśli jesteś zainteresowany wydarzeniem.

Link do wydarzenia: https://www.facebook.com/events/376802546026508/

Cześć, jestem Hania.

Jako strategiczny analityk biznesowy na pograniczu zarządzania i IT zapewniam, że projekty i działania w organizacji przynoszą wartość biznesową. Dostarczam kompetencji analitycznych managerom i zarządom z Polski, Niemiec i Szwajcarii przy tworzeniu strategii oraz wdrażaniu jej w kilkuset osobowej międzynarodowej organizacji.

Może zaciekawi Cię także:

www.analizait.pl by ProjectUP (C) 2020