Badanie Zarobków i Kompetencji 2016

11 grudnia 2016

Pozdrowienia z kawiarni, gdzie powstała II edycja – Badanie Zarobków i Kompetencji Analityków Biznesowych 2016! 🙂 Posłuchaj co nowego czeka na Ciebie w tym roku. Rok temu zebraliśmy 207 odpowiedzi. Aby dostarczyć Ci wartościowych wskazówek potrzebujemy jednak jeszcze więcej (tylko ułamek będzie z Twojego miasta, z Twoim doświadczeniem i specjalizacją), dlatego proszę Cię, żebyś zaprosił do badania także swoich znajomych!
Tegoroczne badanie zostało zamknięte. Analizujemy dane i przygotowujemy raport, o którym poinformujemy na blogu. Osobom, które wzięły udział w badaniu przesłane zostaną raporty na maila, jeśli go podały. Jeśli podany został kod, raport będzie dostępny na wskazanej stronie po podaniu tego kodu.
A tu informacje o badaniu i raporcie: https://analizait.pl/raport-zarobkow-i-kompetencji-2016/


 
 

Cześć, jestem Hania.

Jako strategiczny analityk biznesowy na pograniczu zarządzania i IT zapewniam, że projekty i działania w organizacji przynoszą wartość biznesową. Dostarczam kompetencji analitycznych managerom i zarządom z Polski, Niemiec i Szwajcarii przy tworzeniu strategii oraz wdrażaniu jej w kilkuset osobowej międzynarodowej organizacji.

Komentarze - 4

 1. Jan K.

  To jak będzie z tymi wynikami badania? Jeszcze trochę to się 2017 skończy…

  1. Hania Wesołowska

   Wstępna wersja raportu przygotowana. Pracuję nad opisami i komentarzami + indywidualnymi raportami. Mam nadzieję za ok. 2 tyg. będzie gotowe.

 2. Gieniek

  Witam, czy raport za 2016 rok jest juz dostepny?

  1. Hania Wesołowska

   Jeszcze nie. Jest już gotowy, ale jeszcze kwestia publikacji i rozprowadzenia pozostała.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Może zaciekawi Cię także:

www.analizait.pl by ProjectUP (C) 2020