BA Guide - Business Analysis Guide
- szybki przewodnik po analizie

Przeczytaj BA Guide online

Pobierz PDF BA Guide

CO TO BUSINESS ANALYSIS GUIDE​?

W świecie IT, gdzie jesteśmy nieźli w programowaniu, dostarczaniu przyrostów i wykonywaniu zadań, czas, by do głosu doszła troska o wartość biznesową – nadrzędny cel. Przed Tobą szybki przewodnik dla aspirujących analityków, product owerów, ale także każdego członka zespołu, który chce zapewniać sens i wartość odbiorcom swojej pracy. 

Analiza biznesowa jest zbyt skomplikowana? Nonsens. Trzeba tylko uchwycić sedno. Jak jeszcze uprościć temat, aby skupianie się na wartości dotarło do jak największej liczby ludzi? Esencję analizy biznesowej znajdziesz tu na 13 stronach.
 

Jeśli chcesz więcej, zapraszam do kursu analiza w 7 krokach.

Kim jestem?

Wierzę, że dobrze działające projekty i firmy tworzą spełniający się w nich ludzie. Dobra praca dopasowana do człowieka pozwala mu współtworzyć coś większego od siebie, rozwijać się, spełniać prywatne marzenia, jest ważnym źródłem tożsamości i poczucia sensu w życiu. To wszystko jest ze sobą silnie powiązane i wpływa na siebie – ludzie, projekty i firmy. Ich samoświadomość, misja, aspiracje.

Dlatego też…

Pomagam ludziom, projektom i firmom działać z sensem, rozwijać się i wykorzystywać potencjał. ty, pojekt, firma #najpierwanaliza

Szerzę dobre praktyki analizy biznesowej w IT, analizy strategicznej w zarządzaniu, rozwoju zawodowego i psychologii.

Jako strategiczny analityk biznesowy na pograniczu zarządzania i IT zapewniam, że projekty i działania w organizacji przynoszą wartość biznesową. Dostarczam kompetencji analitycznych starszym product ownerom, managerom i zarządom z Polski, Niemiec i Szwajcarii przy tworzeniu strategii organizacji oraz produktu i wdrażaniu jej w kilkuset osobowej międzynarodowej organizacji.

Przeszkoliłam 5500 ekspertów analizy biznesowej w IT – na szkoleniach stacjonarnych, konferencjach i kursach on-line. Pomagam zdobywać pracę analityka biznesowego, rozwijać się i awansować, a dzięki zdobywanym kompetencjom, wyszkoleni przez mnie eksperci pomagają swoim firmom zapewniać wartość biznesową ich działaniom.

Zapraszam Cię na bloga, kanał YouTube oraz do kursów on-line. Rozwiniesz się jako ekspert analizy biznesowej lub poznasz techniki analityczne, które zapewnią wartość biznesową Twoim projektom i firmie.

Shopping Cart