Naucz się rozmawiać z programistami – Kurs IT dla analityków – 2 lekcje do pobrania

9 lutego 2017

“Zmerdżuj mastera do swojego brancza i zrób zielony bild.” Masz problem ze zrozumieniem programistów? IT to dla Ciebie czarna magia a kod to robaczki na ekranie?
We współpracy z Igorem z Product Vision przygotowujemy Kurs IT, który wyjaśni Ci na czym dokładnie polega programowanie, jak działają umysły programistów i co oznaczają te tajemnicze hasła, którymi przerzucają się podczas pracy.
Dzięki kursowi zaczniesz:

  • w końcu rozumieć programistów
  • mówić ich językiem – będą Cię rozumieli i jeszcze bardziej szanowali 🙂
  • zwracać uwagę na ważne elementy IT, które ignorowałeś, bo nie miałeś o nich pojęcia
  • przygotowywać analizy, które zawierają dokładnie to, czego programiści potrzebują do swojej pracy.
Chcesz pobrać próbną lekcję? Proszę, zapraszam. 
P.S. Kurs jest nie tylko dla analityków. Jest dla każdego, kto pracuje w IT i z ludźmi z IT, a nie ma mocnych podstaw IT (wywodzi się z innych obszarów): product managerów, product ownerów, kierowników projektów, testerów, wdrożeniowców, itd. Jeśli uważasz, że komuś z Twoich znajomych taki kurs by pomógł, daj mu znać! 🙂

Cześć, jestem Hania.

Jako strategiczny analityk biznesowy na pograniczu zarządzania i IT zapewniam, że projekty i działania w organizacji przynoszą wartość biznesową. Dostarczam kompetencji analitycznych managerom i zarządom z Polski, Niemiec i Szwajcarii przy tworzeniu strategii oraz wdrażaniu jej w kilkuset osobowej międzynarodowej organizacji.

Może zaciekawi Cię także:

www.analizait.pl by ProjectUP (C) 2020