Pomysły na prezent dla analityka

22 grudnia 2016

Klawiatura z 1 przyciskiem Forward

W końcu wiadomo, że jedyne, co robimy, to przekazujemy dalej maile. Zaletą klawiatury z dużym przyciskiem jest też to, że można się na niej wygodnie zdrzemnąć od 8:00 do 16:00.
a_forward

Gumowa kaczuszka do tłumaczenia

Kto Cię tak zrozumie jak gumowa kaczka? Zero protestów. Tylko ten świdrujący wzrok. Ona wie, że coś kręcisz. Wypowiedz swoje myśli na głos do kaczki i zorientuj się, że mówisz głupoty, zanim dojdzie do publicznej kompromitacji.
a_kaczuszka

Samoprzylepne karteczki

Karteczki przydadzą się do wielu rzeczy. Można pisać na nich zadania do zrobienia, błędy do poprawienia, uwagi do sprintu i do analityka, a także rysować buźki i inne obrazki, które wklejone komuś na monitor na pewno poprawią dzień.

Suplementy diety na pamięć i koncentrację

Kiedy młodość już nie ta, a orzechy i źródlana woda z kuchennego baniaka przestają dawać radę, sięgnij po coś mocniejszego. Suplementy na pamięć i koncentrację spowodują, że będziesz robił sprawniej, choć nie koniecznie rzeczy sensowne.
a_kofeina

Drukarka do numerów w kolejce osób, które czegoś od analityka chcą

„Mam do Ciebie pytanie” – słyszysz za plecami, kiedy próbujesz jednocześnie przeklikać się przez diagramy, bazę danych, dokumenty, komunikator, maila i prowadząc 3 konwersacje offline. „Weź numerek i stań w kolejce.”a_kolejka

Książka – jak rozmawiać z trudnymi ludźmi

Jak rozmawiać z trudnymi ludźmi? To pytanie spędzało sen z powiek analityka i przyprawiało o odrżenie przed spotkaniem. Od teraz, po przeczytaniu książki, analityk jest w gotowości bojowej i nie ulęknie się żadnej rozmowy.
a_ksiazka

Kubek na kawę 1 litr

Po co chodzić 4 razy do kuchni, kiedy można zaparzyć kawę z rana i pociągać łyki do wieczora? W kryzysowej sytuacji można też do litrowego kubka włożyć całą głowę. Poczujesz aromat kofeiny i wystrzelisz z pracą.a_kubek

Zestaw herbat uspokajających z melisy

Kiedy stoją przed Tobą problemy nie do ogarnięcia i wiesz już, że będzie słabo, pozwól swoim skołatanym nerwom znaleźć ukojenie w filiżaneczce herbatki ziołowej z melisy. Problemu to nie rozwiąże, ale poczujesz się lepiej (bez alkoholu).
a_melisa

Organizer do planowania

Spotkanie na dziś, jutro i wczoraj? Lista rzeczy do zrobienia. O co kogo zapytać, do kogo iść w jakiej sprawie, jaki numer miało tamto zamówienie, jaki był numer do tamtego gościa… kiedy mam w końcu urlop? Kup planer i ogarnij.
a_organizer

Ryza papieru

Liczysz na swoją wyobraźnię i się przeliczyłeś? Zapisz to. Musisz coś robić z rękoma na spotkaniu? Rób notatki i rysunki. Chcesz inteligentnie wyglądać? Wydrukuj specyfikację i połóż na biurku. Niech widzą, a co!a_papier

Poduszka podróżna

Nie ma nic gorszego niż spotkanie z klientem, na którym niemiłosiernie boli Cię kark. Wstałeś o 4:30 licząc na drzemkę w samochodzie, pociągu, samolocie? Miej choć coś z życia. Miej miękko podczas podróży.
a_poduszka

Licencja na Visual Paradigm

Oczywiście, że nie kupisz jej sam za swoją skromną wypłatę a szef mówi, że masz przecież Worda. Może chociaż Mikołaj zobaczy, że w tym roku sprawowałeś się wybitnie dobrze i uszczęśliwi Cię tą jedną, małą, wymarzoną analityczną zabawką.
a_visual

Pakiet wizyt u psychoanalityka

Kiedy wszystko inne zawiedzie, sam poddaj się analizie swojej skołatanej psychiki. Może odkryjesz, że analiza to była jedynie ucieczka od problemów z dzieciństwa a tak naprawdę pragniesz uprawiać kukurydzę.
a_psychiatra

Kofeina w tabletkach lub dożylnie

Jeśli uodporniłeś się już na litrowe kawy, pozostają silniejsze dawki. Kofeina w tabletkach lub dożylnie. Mam nadzieję, że klawiatura za Tobą nadąży, a koledzy z pokoju nie wyrzucą Cię z niego za stepowanie pod stołem, nawet, gdy muzyki brak.
a_suplementy

Masażysta biurowy

Ponoć relaks ciała przenosi się do umysłu. Rozluźnij zatem spięte mięśnie, a może rozwiązanie samo przyjdzie Ci do głowy. Przydałby się biurowy masażysta. Im przystojniejszy, tym lepiej.
a_masazysta

Cześć, jestem Hania.

Jako strategiczny analityk biznesowy na pograniczu zarządzania i IT zapewniam, że projekty i działania w organizacji przynoszą wartość biznesową. Dostarczam kompetencji analitycznych managerom i zarządom z Polski, Niemiec i Szwajcarii przy tworzeniu strategii oraz wdrażaniu jej w kilkuset osobowej międzynarodowej organizacji.

Komentarze - 1

  1. itmore

    Takim masażem w biurze bym nie pogardził 🙂

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Może zaciekawi Cię także:

www.analizait.pl by ProjectUP (C) 2020