Getting requirements right – warsztat Jamesa Archera na PAM Summit

29 kwietnia 2013

logo-pam-8f17bf22cb8cf2f12ae66aba8bc14ebcW ramach konferencji PAM Summit odbędą się całodniowe warsztaty, w których można wziąć udział niezależnie od pozostałych wydarzeń. Interesująco zapowiada się „Getting Requirements Right„. Zostanie on poprowadzony przez Jamesa Archera (głównego wykładowcę konferencji) oraz Andrew Kendalla. Obaj współpracują z firmą Volere, włascicielem metodyki zbierania wymagań, opisanej w popularnej książce „Mastering the Requirements Process„. Oficjalna informacja dostępna jest tutaj. Szczegółowy opis warsztatu jak i sylwetek prowadzących (polecam lekturze!) można znaleźć na tej stronie.
Dobra okazja, by udoskonalić swój sposób wydobywania i specyfikowania wymagań wzorując się na mistrzach z UK, poćwiczyć angielski i zafundować sobie czerwcową wycieczkę do Krakowa 🙂

Cześć, jestem Hania.

Jako strategiczny analityk biznesowy na pograniczu zarządzania i IT zapewniam, że projekty i działania w organizacji przynoszą wartość biznesową. Dostarczam kompetencji analitycznych managerom i zarządom z Polski, Niemiec i Szwajcarii przy tworzeniu strategii oraz wdrażaniu jej w kilkuset osobowej międzynarodowej organizacji.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Może zaciekawi Cię także:

www.analizait.pl by ProjectUP (C) 2020