Roczny program analizy. Start w sobotę!- FULL BA VIP

Już w tę sobotę rusza roczny program analizy biznesowej Full BA VIP. Jeśli chcesz w ciągu roku zrobić ogromny krok do przodu w swojej karierze analityka, to teraz jest ten moment, kiedy mogę Cię w tym baaardzo kompleksowo wspierać.

Warszawa. 20 minut pieszo od dworca centralnego. To tam sobotę o 9:30 pozna się grupa zdeterminowanych osób. Większość pań z Warszawy, ale mamy osoby z Gdańska i Katowic. Mamy osoby wchodzące do analizy, ale też specjalistów analizy i liderów zespołów.

To będzie prawdopodobnie jedna z najlepszych inwestycji w rozwój swojej kariery. Rok na sterydach analitycznych. Postęp, który samodzielnie zająłby Ci wiele lat.

Zaczniemy od poznania się i od swoich celów, z jakimi przychodzimy do rocznego programu. Spróbujemy doradzić sobie w naszych największych wyzwaniach – rundka wsparcia i wskazanie, gdzie znajdziesz więcej podpowiedzi na ten temat.

Omówię plan rocznego programu. 10 tematów i kursów, które będziemy przerabiać. Od totalnych odstaw analizy (które nie raz bywają czymś nowym dla osób z 10 letnim stażem), przez analizę w agile’u, produkcie, projekcie, wykorzystanie danych i budowanie uzasadnienia biznesowego do podejmowania lepszych decyzji. Ścieżka od juniora w zespole IT do konsultanta biznesowego wpierającego przedsiębiorstwa.

W trakcie tego roku przygotujesz się do zdobycia 4 certyfikatów analizy biznesowej. Za wykonane zadania otrzymasz ode mnie informację zwrotną ustawiającą Twoją analizę na profesjonalne tory. Co miesiąc spotkamy się online, a 3 razy na żywo – w Warszawie na początku i na końcu programu oraz w Gdańsku tuż przed sezonem, blisko plaży. : ) Na końcu dyplom ukończenia od analiza IT oraz dla najbardziej zaangażowanych 3 osób – specjalna rekomendacja ode mnie na LinkedIn.

Brzmi ciekawie? Zobacz więcej i dołącz jeszcze do naszej grupy. Zapisy do jutra!

Do zobaczenia! : )

P.S. Myślisz o sfinansowaniu przez pracodawcę? Spróbuj takiego podejścia – zamiast robić kurs dla robienia kursu, spróbuj wg tych kroków.

1. Nazwij problem, jaki macie w firmie w 1 zdaniu. Zmierz go. Ile jest wart?
2. Zgłoś się do jego rozwiązania, jeśli widzisz, że wiedza analityczna z zakresu rocznego programu tu pomoże.
3. Pracodawca nie będzie finansował Twojej edukacji, ale właściwie – rozwiązanie swojego problemu w firmie, a to jest warte o wiele więcej.
4. Spotkajmy się w programie i pracujmy wspólnie nad wykonaniem Twojego zadania i dowiezienia firmie obiecanej wartości.

Zbuduj fundamenty pracy marzeń jako analityk

Dołącz do 6000 analityków i otrzymaj PDF ze wskazówkami.
Poznaj też serię innych bezpłatnych materiałów i aktualizacje o bieżących projektach

Cześć, jestem Hania.

Jako strategiczny analityk biznesowy na pograniczu zarządzania i IT zapewniam, że projekty i działania w organizacji przynoszą wartość biznesową. Dostarczam kompetencji analitycznych managerom i zarządom z Polski, Niemiec i Szwajcarii przy tworzeniu strategii oraz wdrażaniu jej w kilkuset osobowej międzynarodowej organizacji.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Shopping Cart