Analityk – świetne zajęcie dla kobiety w IT

14 kwietnia 2013

ggcarrotsKobiety w IT to znakomita mniejszość. Dlaczego? “Niełatwo jest dorównać zapalonemu programiście. Praca analityka wymaga kilku umiejętności, do których, jako kobiety, mamy naturalne predyspozycje.”
Kilka słów na ten temat znalazło się w wywiadzie, gdzie odpowiadałam na pytania Moniki Bogdanowicz, Trójmiejskiej Organizatorki Geek Girls Carrots – społeczności kobiet, które kochają nowe technologie. Zapraszam do przeczytania artykułu oraz na moją prezentację na kolejnym spotkaniu GGC, 18.04.2013 r. o 19:00 w Gdańskim Inkubatorze Przedsiębiorczości.

slideshare: Geek Girls Carrots – Analityk Biznesowy – dobre zajęcie dla kobiety w świecie it from Hania Wesołowska

Cześć, jestem Hania.

Jako strategiczny analityk biznesowy na pograniczu zarządzania i IT zapewniam, że projekty i działania w organizacji przynoszą wartość biznesową. Dostarczam kompetencji analitycznych managerom i zarządom z Polski, Niemiec i Szwajcarii przy tworzeniu strategii oraz wdrażaniu jej w kilkuset osobowej międzynarodowej organizacji.

Komentarze - 4

 1. Maria

  Bardzo ciekawy artykuł i prezentacja. Pozdrawiam!

  1. Hania Wesołowska

   Dziękuję i pozdrawiam również 🙂

 2. Jarek Żeliński

  bardzo fajna prezentacja :), szkoda, że nie miałem okazji słuchać :), ale na zebrania kobiet nie jestem zapraszany 🙂

  1. Hania Wesołowska

   Dziękuję:) Gdybym wiedziała, zaprosiłabym Pana 🙂 Mężczyźni przychodzą na te spotkania, a czasem nawet występują, więc jeszcze nic przesądzonego 😉

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Może zaciekawi Cię także:

www.analizait.pl by ProjectUP (C) 2020