Masz przed sobą wyjątkowe badanie zarobków i kompetencji analityków biznesowych. Nikt w Polsce nie przebadał analityków w branży IT w tak dogłębny sposób. W tym roku dowiemy się o naszej grupie zawodowej jeszcze więcej z perspektywy psychologii pracy. Chcesz wiedzieć ile powinieneś zarabiać? Czy Twoje aktualne zarobki pasują do rynku? Ile zarabiasz na tle innych analityków w Polsce? Ile zarabiasz na tle kolegów pracujących w podobnym do Twojego środowisku? Co możesz zrobić, żeby zwiększyć swoje zarobki? Poznaj analityków biznesowych w Polsce – ile mają lat doświadczenia, gdzie pracują, co potrafią, jaką mają osobowość, czy są zadowoleni z pracy. Badanie jest ściśle dopasowane do zawodu analityka, dlatego tak sprecyzowanych odpowiedzi nie znajdziesz nigdzie indziej w Polsce. Rozpoczynamy 6-tą edycję badania.
Co nowego w 2023? Badanie zarobków i kompetencji analityków biznesowych w IT.
- solidne podejście psychologiczne do zbadania osobowości, samooceny, zainteresowań, satysfakcji i sensu pracy -> dowiesz się więcej o sobie w kontekście innych analityków oraz o Twoim doborze pracy
- podział na pytania dla osób na UoP i B2B -> wypełniasz tylko te, które Cię dotyczą
- jak kryzys ekonomiczny 2022-2023 wpływa na pracę -> poznajesz sytuację na rynku
- walidacja pól liczbowych -> bardziej rzetelne wyniki
Zanim weźmiesz udział – poznaj swoją Wielką Piątkę Osobowości
Gorąco polecam zrobić badanie Wielkiej Piątki osobowości. Dowiesz się więcej o sobie, lepiej dopasujesz swoją ścieżkę kariery i pomożesz nam w badaniu dowiedzieć się więcej o analitykach w Polsce.
O Wielkiej Piątce znajdziesz w tym artykule: Poznaj swoją osobowość rzetelnie – Wielka Piątka.
+ Wielka Piątka – najbardziej przebadany sposób określania osobowości w psychologii.
Zrób badanie, np. tu: https://www.idrlabs.com/pl/wielkiej-piatki-osobowosci-30-podskal/test.php
2 komentarze “Badanie zarobków i kompetencji analityków biznesowych 2023”
W pytaniu „W jaki sposób kryzys ekonomiczny wpływa na Twoją pracę?” brakuje mi opcji „więcej pracy z biura” przy jednoczesnej obecności dwóch opcji zakładających większy udział pracy zdalnej. W mojej organizacji jak i u wszystkich moich znajomych, jeśli coś się w tej kwestii zmieniło to zawsze była to presja na powrót do pracy stacjonarnej i dotyczy to ostatnich paru miesięcy więc raczej nie jest to związane z pandemią a czysto z kryzysem i kiepskim zarządzaniem.
dzięki Konrad za to spostrzeżenie 🙂