Badanie zarobków i kompetencji analityków biznesowych 2023

17 stycznia 2023

Masz przed sobą wyjątkowe badanie zarobków i kompetencji analityków biznesowych. Nikt w Polsce nie przebadał analityków w branży IT w tak dogłębny sposób. W tym roku dowiemy się o naszej grupie zawodowej jeszcze więcej z perspektywy psychologii pracy. Chcesz wiedzieć ile powinieneś zarabiać? Czy Twoje aktualne zarobki pasują do rynku? Ile zarabiasz na tle innych analityków w Polsce? Ile zarabiasz na tle kolegów pracujących w podobnym do Twojego środowisku? Co możesz zrobić, żeby zwiększyć swoje zarobki? Poznaj analityków biznesowych w Polsce – ile mają lat doświadczenia, gdzie pracują, co potrafią, jaką mają osobowość, czy są zadowoleni z pracy. Badanie jest ściśle dopasowane do zawodu analityka, dlatego tak sprecyzowanych odpowiedzi nie znajdziesz nigdzie indziej w Polsce. Rozpoczynamy 6-tą edycję badania.

Biorę udział w badaniu

Co nowego w 2023? Badanie zarobków i kompetencji analityków biznesowych w IT.

 • solidne podejście psychologiczne do zbadania osobowości, samooceny, zainteresowań, satysfakcji i sensu pracy -> dowiesz się więcej o sobie w kontekście innych analityków oraz o Twoim doborze pracy
 • podział na pytania dla osób na UoP i B2B -> wypełniasz tylko te, które Cię dotyczą
 • jak kryzys ekonomiczny 2022-2023 wpływa na pracę -> poznajesz sytuację na rynku
 • walidacja pól liczbowych -> bardziej rzetelne wyniki

Zanim weźmiesz udział – poznaj swoją Wielką Piątkę Osobowości

Gorąco polecam zrobić badanie Wielkiej Piątki osobowości. Dowiesz się więcej o sobie, lepiej dopasujesz swoją ścieżkę kariery i pomożesz nam w badaniu dowiedzieć się więcej o analitykach w Polsce.

O Wielkiej Piątce znajdziesz w tym artykule: Poznaj swoją osobowość rzetelnie – Wielka Piątka.

+ Wielka Piątka – najbardziej przebadany sposób określania osobowości w psychologii.

Zrób badanie, np. tu: https://www.idrlabs.com/pl/wielkiej-piatki-osobowosci-30-podskal/test.php

Dowiedz się, jak prezentują się Twoje zarobki na tle polskich ekspertów!
Zaproś 2 znajomych! Dzięki temu rady dla Ciebie będą bardziej wiarygodne i pomocne.
Otrzymasz obszerny raport i zaproszenie na webinar podsumowujący. Zaproszę Cię też do grupy na facebooku, gdzie iteracyjnie będziemy omawiać kolejne wnioski i dyskutować o badaniu.

Cześć, jestem Hania.

Jako strategiczny analityk biznesowy na pograniczu zarządzania i IT zapewniam, że projekty i działania w organizacji przynoszą wartość biznesową. Dostarczam kompetencji analitycznych managerom i zarządom z Polski, Niemiec i Szwajcarii przy tworzeniu strategii oraz wdrażaniu jej w kilkuset osobowej międzynarodowej organizacji.

Komentarze - 2

 1. Konrad

  W pytaniu „W jaki sposób kryzys ekonomiczny wpływa na Twoją pracę?” brakuje mi opcji „więcej pracy z biura” przy jednoczesnej obecności dwóch opcji zakładających większy udział pracy zdalnej. W mojej organizacji jak i u wszystkich moich znajomych, jeśli coś się w tej kwestii zmieniło to zawsze była to presja na powrót do pracy stacjonarnej i dotyczy to ostatnich paru miesięcy więc raczej nie jest to związane z pandemią a czysto z kryzysem i kiepskim zarządzaniem.

  1. Hania

   dzięki Konrad za to spostrzeżenie 🙂

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Może zaciekawi Cię także:

Polityka prywatności | www.analizait.pl by ProjectUP (C) 2020