Zdobądź Certyfikat Product Ownership Analysis – w czerwcu za darmo od IIBA

Od 1 do 30 czerwca certyfikat CPOA (Certified Product Ownership Analysis) IIBA jest dla członków IIBA za darmo! Chcesz poznać techniki zarządzania produktem, zostać PO, zdobyć certyfikat? Chętnych, odważnych i zdeterminowaych zapraszam do grupy intensywnej wspólnej nauki! Ja pójdę na pierwszy ogień i podejdę do egzaminu na początku czerwca, a potem na 7 spotkaniach pouczymy się wspólnie i przygotujemy do Twojego egzaminu. Jeśli jesteś członkiem IIBA, cała akcja kosztuje Cię 297 zł. Dla porównania – certyfikat ECBA to koszt łączny z kursem ok. 2000 zł. Członkostwo IIBA kosztuje ok. 330 zł. Jeśli nie jesteś członkiem IIBA, to cała akcja kosztuje Cię ok. 627 zł. Tylko w czerwcu! Zrób certyfikat z analizy w zarządzaniu produktem jeszcze przed wakacjami! 🙂 Z moją pomocą, krok po kroku. Więcej informacji i zapisy: https://edu.analizait.pl/product/kurs-zdobadz-certyfikat-product-ownership-analysis-iiba/

Zbuduj fundamenty pracy marzeń jako analityk

Dołącz do 6000 analityków i otrzymaj PDF ze wskazówkami.
Poznaj też serię innych bezpłatnych materiałów i aktualizacje o bieżących projektach

Cześć, jestem Hania.

Jako strategiczny analityk biznesowy na pograniczu zarządzania i IT zapewniam, że projekty i działania w organizacji przynoszą wartość biznesową. Dostarczam kompetencji analitycznych managerom i zarządom z Polski, Niemiec i Szwajcarii przy tworzeniu strategii oraz wdrażaniu jej w kilkuset osobowej międzynarodowej organizacji.

2 komentarze “Zdobądź Certyfikat Product Ownership Analysis – w czerwcu za darmo od IIBA”

    1. Akcja po stronie IIBA jest zakończona. Wydaje mi się, że takiej już nie będzie. Wtedy uruchamiali certyfikację po raz pierwszy. Po stronie analiza IT dostęp do kursu przygotowującego do certyfikacji jest otwarty- zapraszam do kursów.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *