Persona najlepiej zarabiającego analityka biznesowego w Polsce 2021

   

Persona najlepiej zarabiającego analityka biznesowego w Polsce 2021

Jaki jest najlepiej zarabiający analityk biznesowy w Polsce?

Badanie zarobków i kompetencji analityków biznesowych to kopalnia wiedzy na temat kondycji naszego zawodu w Polsce.

Dziś na tapet bierzemy temat zarobków. Na podstawie wyników z ankiet z 2021 r. stworzymy personę najlepiej zarabiającego analityka biznesowego.

Przeanalizowałam różne czynniki, które bezpośrednio wpływały na to, ile ktoś zarabia oraz te korelujące z wysokością zarobków. Na podstawie tych wniosków wiemy, co ma największy wpływ na to, że zarabiamy jako analitycy w Polsce najwięcej.

 

Czy chcesz znać te cechy? Czy chcesz poznać personę typowego analityka biznesowego, który najlepiej sobie radzi pod kątem finansowym w Polsce? Jeśli tak, to zapraszam Cię do lektury i zgłębienia tego, czego dowiedzieliśmy się w ostatniej edycji badania.

Poznaj Andrzeja, analityka, który zarabia najlepiej w Polsce

To jest Andrzej Andrzejewski, który jest analitykiem biznesowym. To jest persona Andrzeja, tak naprawdę ta osoba oczywiście nie istnieje, a zdjęcie jest z Canvy. Gdybyśmy jednak mieli sobie wyobrazić taką osobę, która jest typowym analitykiem, wpasowującym się w te najbardziej preferowaną grupę jeśli chodzi o wysokość zarobków, to moglibyśmy sobie wyobrazić właśnie takiego Andrzeja. 

Co wiemy na podstawie badania zarobków i kompetencji analityków na temat Andrzeja? 

Jak możesz też zwrócić uwagę, Andrzej jest mężczyzną – to był też kolejny czynnik. 

 

Tak właśnie wygląda persona analityka biznesowego Andrzeja Andrzejewskiego, który jest w grupie analityków biznesowych, którzy zarabiają najlepiej. Są to czynniki które wyszły nam Badaniu zarobków i kompetencji analityków biznesowych za 2021 r. 

 

Jak będzie w tym roku? Co pokaże nam badanie zarobków 2022? Tego dowiemy się już wkrótce. Do końca stycznia można było wziąć udział w badaniu. Zobaczymy, czy i jak zmieni się persona najlepiej zarabiającego analityka biznesowego, czy pojawią się jakieś nowe czynniki. Mam nadzieję, że nasza wiedza jeszcze się pogłębi. Będę się z Wami dzieliła wynikami moich analiz. 

 

Dzięki za uwagę i do zobaczenia w kolejnych materiałach!

Zbuduj fundamenty pracy marzeń jako analityk

Dołącz do 6000 analityków i otrzymaj PDF ze wskazówkami.
Poznaj też serię innych bezpłatnych materiałów i aktualizacje o bieżących projektach

Cześć, jestem Hania.

Jako strategiczny analityk biznesowy na pograniczu zarządzania i IT zapewniam, że projekty i działania w organizacji przynoszą wartość biznesową. Dostarczam kompetencji analitycznych managerom i zarządom z Polski, Niemiec i Szwajcarii przy tworzeniu strategii oraz wdrażaniu jej w kilkuset osobowej międzynarodowej organizacji.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Shopping Cart