BeIT – VI konferencja Inżynierii Oprogramowania

VI edycja Konferencji Inżynierii Oprogramowania beIT startuje już 24.04 kwietnia tego roku – a to oznacza, że czeka na Ciebie prawie 50 doświadczonych prelegentów, 8 ścieżek tematycznych i aż 3 dni wykładów i warsztatów! Wydarzenie odbędzie się na wydziale Elektroniki, Telekomunikacji i Informatyki Politechniki Gdańskiej, a jego  celem jest propagowanie wiedzy z zakresu zarządzania projektami i produktami, analizy biznesowej, przywództwa i kompetencji miękkich w branży IT. Miłośnicy UX designu, testowania oraz sztucznej inteligencji również będą mieli szansę na poszerzenie swoich horyzontów.

W tym roku ścieżki obejmują wiedzę z tematów:
✔️ BeProductManager – jakie są niezbędne kompetencje do zarządzania produktem oraz na czym polega rola Product Managera? Ta ścieżka odpowie na wszystkie Twoje pytania i pomoże rozwinąć Ci umiejętności miękkie.

✔️ BeAnalyst 1 & 2 – są to ścieżki dla Ciebie, jeśli chcesz dowiedzieć się jak wygląda praca analityka w projekcie IT oraz jak sprostać oczekiwaniom wymagającego klienta.

✔️ BeAgile – interesuje Cię SCRUM, Kanban i inne metodyki zwinnej realizacji projektów IT? Podczas warsztatów zdecydowanie będziesz miał okazję na sprawdzenie swojej wiedzy w tym zakresie w praktyce.

✔️ BeLeader – zostań przywódcą w branży IT. Podczas warsztatów na tej ścieżce dowiesz się, jak zapracować na swoją pozycję.

✔️ BeUXDesigner – czyli nic innego jak projektowanie stron internetowych i aplikacji mobilnych, spełniających wszystkie potrzeby użytkownika. To połączenie dobrych praktyk projektowania GUI oraz roli Product Designera.

✔️ BeAIEngineer – sztuczna inteligencja oraz metody głębokiego uczenia brzmią ciekawie? Poznasz zasady działania i dowiesz się jak wykorzystać tę wiedzę w praktyce.

✔️ BeTester – poznaj odpowiedzi na pytania: Jaka jest rola testera w zespole? Jakimi metodami i narzędziami testować oprogramowanie?

Wstęp na wykłady jest bezpłatny. Zakup biletu obejmuje warsztaty i wyżywienie.
Więcej informacji znajdziesz na Facebook beIT’20 oraz konferencjabeit.pl.

Zbuduj fundamenty pracy marzeń jako analityk

Dołącz do 6000 analityków i otrzymaj PDF ze wskazówkami.
Poznaj też serię innych bezpłatnych materiałów i aktualizacje o bieżących projektach

Cześć, jestem Hania.

Jako strategiczny analityk biznesowy na pograniczu zarządzania i IT zapewniam, że projekty i działania w organizacji przynoszą wartość biznesową. Dostarczam kompetencji analitycznych managerom i zarządom z Polski, Niemiec i Szwajcarii przy tworzeniu strategii oraz wdrażaniu jej w kilkuset osobowej międzynarodowej organizacji.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *