Wybory do zarządu i komisji IIBA

Na stronach IIBA Warsaw Poland Chapter pojawiła się informacja:
„Drodzy Członkowie Stowarzyszenia
Czas płynie nieubłaganie, za nami WZC którego celem było zatwierdzenie sprawozdania finansowego oraz sprawozdanie z działalności IIBA Warsaw. Teraz przed nami nadchodzące wybory do władz stowarzyszenia w związku z wygaśnięciem kadencji. Zapraszamy więc chętnych do kandydowania na członków zarządu Stowarzyszenia oraz na członków Komisji Rewizyjnej. Szczegółowy opis tych ról oraz zasady pracy wspomnianych ciał jest zawarty w aktualnym statucie Stowarzyszenia. Kandydaci powinni przesłać krótkie biografie swojej osoby wraz ze zdjęciem oraz krótki opis planowanej dla Stowarzyszenia strategii wraz z obszarami wymagającymi poprawy, na adres mailowy kontakt@warsaw.iiba.org. Kandydaci winni również uczestniczyć osobiście na Walnym Zgromadzeniu, zaplanowanym na 9 września, ogłoszonym w oddzielnym komunikacie.Głosowanie nad kandydaturami odbędzie się w trakcie tego Walnego Zgromadzenia.”

Jest to wyjątkowa okazja do dołączenia do grupy interesujących i zaangażowanych ludzi, z którymi możesz aktywnie dzielić pasję do analizy biznesowej oraz realnego wpłynięcia na propagowanie analizy w Polsce. Dla Twojej kariery i dla Ciebie. Jest wiele do zrobienia i jeszcze więcej możliwości, które możemy wspólnie tworzyć! Przyjedź, kandyduj i dołącz do grupy entuzjastów podnoszących analizę w Polsce na wyższy poziom.

Zbuduj fundamenty pracy marzeń jako analityk

Dołącz do 6000 analityków i otrzymaj PDF ze wskazówkami.
Poznaj też serię innych bezpłatnych materiałów i aktualizacje o bieżących projektach

Cześć, jestem Hania.

Jako strategiczny analityk biznesowy na pograniczu zarządzania i IT zapewniam, że projekty i działania w organizacji przynoszą wartość biznesową. Dostarczam kompetencji analitycznych managerom i zarządom z Polski, Niemiec i Szwajcarii przy tworzeniu strategii oraz wdrażaniu jej w kilkuset osobowej międzynarodowej organizacji.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *