Badanie Zarobków i Kompetencji Analityków Biznesowych 2021

27 grudnia 2020

Rusza badanie zarobków i Kompetencji Analityków 2021. Weź udział i dowiedz się ile powinieneś zarabiać. Poznaj lepiej analityków w Polsce. Nowości w tym roku – sprawdzamy wpływ COVIDu, korelację zarobków i zadowolenia z pracy ze względu na poziom pewności siebie i typy osobowości! Dowiemy się jakiego tupu osoby zostają analitykami i jak trafny jest to wybór!

Badanie 2021 r. zakończyło się. Trwało do końca stycznia 2021. Pobiliśmy rekord zbierając 541 odpowiedzi! Dziękuję! To dzięki Tobie i Twojemu zaproszeniu znajomych.

Jeśli wziąłeś udział a badaniu, otrzymasz raport i zaproszenie na webinar z omówieniem wyników.

Poprzednie edycje i raporty były pełne niespodzianek, dlatego nie chcę deklarować konkretnego terminu. Proszę Cię o wyrozumiałość i chwilę cierpliwości. Fajne wnioski dla Ciebie już niebawem.

 

Chcesz wiedzieć ile powinieneś zarabiać? Czy Twoje aktualne zarobki pasują do rynku? Ile zarabiasz na tle innych analityków w Polsce? Ile zarabiasz na tle kolegów pracujących w podobnym do Twojego środowisku? Co możesz zrobić, żeby zwiększyć swoje zarobki?

Poznaj analityków biznesowych w Polsce – ile mają lat doświadczenia, skąd są, gdzie pracują, co potrafią, jaką mają osobowość.

Badanie jest ściśle dopasowane do zawodu analityka, dlatego tak sprecyzowanych odpowiedzi nie znajdziesz nigdzie indziej w Polsce.

Do tej pory dzięki badaniu stworzyliśmy:

  • rzetelny statystycznie model zarobków analityków biznesowych w Polsce, którego czynniki wyjaśniają 80% zmienności zarobków

Przeprowadziliśmy 4tą edycję badania. Trwała ona do końca stycznia roku 2021.

Jeśli wziąłeś udział w badaniu otrzymasz:

  • Raport z badania – jak przedstawia się rynek, zarobki i kompetencje analityków w Polsce?
  • Zaproszenie na webinar, gdzie omówimy wnioski.

Co nowego w tegorocznej edycji?

Szukamy pozostałych czynników wpływających na niewyjaśnione dotąd 20% wpływu na zarobki.

Dodaliśmy takie pytania:

  • wpływ COVID na pracę
  • pewność siebie – chcemy sprawidzić czy koreluje ona z wysokością zarobków, kompetencjami i zadowoleniem z pracy
  • osobowość, style myślenia i działania, talenty – jeśli zrobiłeś badania/testy i wiesz jaki jest Twój profil Hartmana, FRIS, DISC, Top 5 talentów z Clifton’s Strengths Finder instytutu Gallupa, sprawdzimy czy wpływa to na zarobki, zadowolenie z pracy, osoby z jakim profilem naczęściej wybierają pracę analityka

Jeśli nie znasz swoich wyników, a chciałbyś zrobić testy przed badaniem, znajdziesz je na stronach:

Obecnie przygotowujemy raport z badania. Damy Ci znać mailowo, kiedy będzie gotowy. Otrzymasz też zaproszenie na webinar z omówieniem wyników.

Poprzednie edycje i raporty były pełne niespodzianek, dlatego nie chcę deklarować konkretnego terminu.

Proszę Cię o wyrozumiałość i chwilę cierpliwości. Fajne wnioski dla Ciebie już niebawem.

 

Cześć, jestem Hania.

Jako strategiczny analityk biznesowy na pograniczu zarządzania i IT zapewniam, że projekty i działania w organizacji przynoszą wartość biznesową. Dostarczam kompetencji analitycznych managerom i zarządom z Polski, Niemiec i Szwajcarii przy tworzeniu strategii oraz wdrażaniu jej w kilkuset osobowej międzynarodowej organizacji.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Może zaciekawi Cię także:

www.analizait.pl by ProjectUP (C) 2020