+160% ofert pracy na analityka w 2019

18 stycznia 2020

Z pozdrowieniami dla tych, którzy pytają czy analitycy biznesowi wyginą 😉

Marta Steiner (Head of Product & Marketing at No Fluff Jobs): Business Analysis, Project Management i Support to trzy dziedziny, które w 2019 roku odnotowały największe wzrosty w liczbie ofert pracy publikowanych na #nofluffjobs. Liczba ofert dla analityków biznesowych wzrosła o 160%, z czego osobiście się cieszę, bo dobry analityk biznesowy w firmie to skarb 🧠🙌. Jego praca znacząco wpływa na to, czy zespół dowozi wartość biznesową, a dobre wymagania zmniejszają ‘waste’ w projekcie i pozytywnie wpływają na morale deweloperów (nikt nie lubi zawracać Wisły kijem). Niezmiennie uwielbiam tę dziedzinę. Więcej na Bankier.pl i na infografice.

Zobacz na LinkedIn: https://www.linkedin.com/posts/marta-steiner-b6674826_bankierpl-polski-portal-finansowy-rynki-activity-6623889305444196352-_VAf

Infografika: nofluffjobs

Ja: – Bo się ludzie pytają czasem, że skoro jest agile, to czy analitycy wyginą.

Moja szefowa: – No, klepacze dokumentacji nie będą potrzebni. Ale analityczny mindset i inteligencja emocjonalna będą bardzo potrzebne.

A tu artykuł z początku roku: https://analizait.pl/2019/czy-analitycy-wygina/

Cześć, jestem Hania.

Jako strategiczny analityk biznesowy na pograniczu zarządzania i IT zapewniam, że projekty i działania w organizacji przynoszą wartość biznesową. Dostarczam kompetencji analitycznych managerom i zarządom z Polski, Niemiec i Szwajcarii przy tworzeniu strategii oraz wdrażaniu jej w kilkuset osobowej międzynarodowej organizacji.

Może zaciekawi Cię także:

www.analizait.pl by ProjectUP (C) 2020