aw3m #017 Kiedy inny zespół ma Twoją zmianę głęboko w backlogu

Co zrobić, kiedy Twoje zadanie zależy od części, jaką dostarcza inny zespół, ale on ma swoją część głęboko w backlogu? Skąd to się bierze i jak temu zaradzić?


P.S. 1. Artykuł na ten temat po angielsku.


P.S. 2.

  • Ciocia, a co zrobisz na 1000 subskrybentów na kanale? – zapytał mój 11-letni siostrzeniec
  • A co?- Zrób jakiś challenge na żywo. Np. zjedz ostrą papryczkę i to nagraj! Albo zjedz banana i zapij spritem.
  • Hehe. Ale ja nie nagrywam o jedzeniu.
  • To wymyśl jakiś inny challenge!

Jak myślisz? Co można zrobić, żeby uczcić 1000 subskrybentów na kanale analiza IT? 🙂 🙂 🙂 Najlepszy pomysł będzie zrealizowany. A pomysłodawca dostanie jakąś nagrodę podziękowania 🙂


P.S. 3. Jesteś Product Ownerem? Zarządzasz rozwojem produktu? Olga – jedna z liderek Product Vision – popularnego w Polsce bloga dla Product Managerów, gość 5. podcastu najpierw analiza, Product Manager w firmie SentiOne (rozwijająca produkt do monitorowania internetu i social mediów, dający narzędzia dla firm do analizowania co ludzie piszą w Internecie o ich produktach i reagowania na to) prowadzi w ramach doktoratu na Politechnice Gdańskiej badania nad problemami zarządzania produktem w firmie informatycznej. Chcesz być częścią tego ważnego w Polsce badania? 🙂 Wypełnij ankietę.

Wyniki będą publikowane na ProductVision.pl

Zbuduj fundamenty pracy marzeń jako analityk

Dołącz do 6000 analityków i otrzymaj PDF ze wskazówkami.
Poznaj też serię innych bezpłatnych materiałów i aktualizacje o bieżących projektach

Cześć, jestem Hania.

Jako strategiczny analityk biznesowy na pograniczu zarządzania i IT zapewniam, że projekty i działania w organizacji przynoszą wartość biznesową. Dostarczam kompetencji analitycznych managerom i zarządom z Polski, Niemiec i Szwajcarii przy tworzeniu strategii oraz wdrażaniu jej w kilkuset osobowej międzynarodowej organizacji.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Shopping Cart