Raport Zarobków Analityków Biznesowych 2015

13 marca 2016

Ile powinieneś zarabiać? Przeczytaj Raport Zarobków Analityków Biznesowych 2015

Nie wiesz jaką kwotę podać na rozmowie kwalifikacyjnej?
Zastanawiasz się czy nie zarabiasz mniej niż Twoi koledzy?
Skąd to wiedzieć, skoro ludzie nie rozmawiają o zarobkach?

Sprawdź statystyki wynagrodzeń ponad 200 analityków!

Ile zarabiają analitycy z Twojego miasta, pracujący w podobnych firmach, mający taki sam staż pracy? Może już teraz możesz zarabiać więcej, zmieniając miejsce pracy? A jeśli dobrze pracuje Ci się tam, gdzie jesteś, dowiedz się, jakie umiejętności warto zdobywać i rozwijać, żeby zarabiać więcej w przyszłości.
Stworzyliśmy Raport Zarobków Analityków Biznesowych na podstawie ankiet ponad 200 analityków. Ubraliśmy go dla Ciebie w atrakcyjną formę. 39 stron z 23 czynnikami, które mają największe znaczenie dla wysokości zarobków.
[button color=”” size=”” type=”square” target=”” link=”https://analizait.pl/raport-zarobkow/”]Przeczytaj więcej o raporcie[/button]
 

Cześć, jestem Hania.

Jako strategiczny analityk biznesowy na pograniczu zarządzania i IT zapewniam, że projekty i działania w organizacji przynoszą wartość biznesową. Dostarczam kompetencji analitycznych managerom i zarządom z Polski, Niemiec i Szwajcarii przy tworzeniu strategii oraz wdrażaniu jej w kilkuset osobowej międzynarodowej organizacji.

Komentarze - 1

  1. Sky_

    Fajnie, że jest raport, ale pojawia się przede wszystkim jeden wniosek, który można wysnuć jeszcze przed zakupem raportu – zbyt mało 😉

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Może zaciekawi Cię także:

www.analizait.pl by ProjectUP (C) 2020