Seminarium IIBA w Krakowie – Business Analyst & Project ManagerSzanowni Państwo,
Z przyjemnością informujemy, że 21.10.2015 IIBA WPC w Krakowie wspólnie z firmą UBS organizuje kolejne seminarium z analizy biznesowej. Tym razem tematem będzie współpraca analityków biznesowych z kierownikami projektów.
Analityk i Project Manager – jak dobrze współpracować we wszystkich punktach styku dla sukcesu projektu
W prelekcji ukazany zostanie projekt z dwóch perspektyw – analityka biznesowego i kierownika projektu. Analityk i kierownik dyskutować będą o tym, w jaki sposób widzą swoje role, obszary współpracy oraz sposoby na jej przeprowadzenie z sukcesem dla projektu.

Hanna Wesołowska
Analityk biznesowy. Doświadczenie w projektach z branży telekomunikacyjnej, bankowej, ubezpieczeniowej i wielu innych. Poprzednie doświadczenia z projektów dla instytucji rządowych. Absolwentka informatyki na Politechnice Gdańskiej (specjalność Inżynieria Systemów i Bazy Danych) i Psychologii w biznesie. Certyfikaty Agile Project Management Foundation, PSM I (Professional Scrum Master), ITIL Foundation, PRINCE2 Practitioner. Prowadząca zajęcia projektowe z Inżynierii Oprogramowania na Politechnice Gdańskiej. Członek zarządu ds. edukacji IIBA WPC (International Institute of Business Analysis Warsaw Poland Chapter), członek Stowarzyszenia Inżynierii Wymagań. Autorka artykułów dla Gazety Ubezpieczeniowej, Gazety Bankowej, REQ Magazyn, Analiza Biznesowa IIBA. Prelegentka na konferencjach NetVision, 3camp, UX Camp, Geek Girls Carrots. Członek Sopockiego klubu Toastmasters – organizacji zajmującej się rozwojem umiejętności mówczych i liderskich. Autorka bloga o analizie biznesowej – www.analizait.pl.

Michał Kwiatek
Absolwent wydziału Elektroniki, Telekomunikacji i Informatyki na Politechnice Gdańskiej. Od początku swojej kariery zawodowej zajmuje się zarządzaniem usługami IT oraz zarządzaniem projektami. Początkowo jako członek zespołu projektowego specjalizującego się w fuzjach i przejęciach firm. Później jako samodzielny kierownik projektów dostarczający gotowe usługi i systemy IT. Podczas swojej kariery zawodowej miał możliwość prowadzić lub uczestniczyć w projektach w takich krajach jak Francja, Niemcy, Austria, Holandia, Szwajcaria, USA i Chiny. Doświadczenie zdobywał pracując zarówno w dużych międzynarodowych organizacjach, m.in. Bureau Veritas, GE Money Bank jak i polskich firmach takich jak DC Grupa Computer Plus, Atena Usługi Informatyczne i Finansowe. Od roku 2009 jest trenerem ITIL oraz audytorem. Swoje doświadczenie potwierdza wieloma szkoleniami i certyfikatami z zakresu zarządzania usługami IT.
Program spotkania
17.30 – 18.00 Rejestracja
18.00 – 18.30 Oficjalne rozpoczęcie spotkania (przedstawiciele IIBA WPC, UBS)
18.30 – 20.00 Prelekcja
20.00 – 21.00 Networking
Warunki uczestnictwa
Udział jest bezpłatny dla członków IIBA WPC. Dla pozostałych osób koszt uczestnictwa wynosi 29 zł.
Prosimy o rejestrację na wydarzenia do dnia 19.10.2015 r..
W przypadku osób, które będą potrzebowały rachunek, prosimy o dołączenie do zgłoszenia danych firmy (nazwa, adres, NIP).
Serdecznie zapraszamy,
Zarząd IIBA Warsaw Poland Chapter
 
 
Sponsor Wydarzenia
ubs
UBS jest jedną z wiodących globalnych instytucji finansowych oferujących usługi w trzech głównych obszarach: zarządzania majątkiem, zarządzania aktywami oraz bankowości inwestycyjnej. Otwarte w 2008 roku biuro w Krakowie zatrudnia obecnie ponad 1500 specjalistów, którzy współpracują z międzynarodowymi zespołami grupy UBS zapewniając im wsparcie w realizacji kluczowych projektów w zakresie m.in. finansów, analizy, działalności operacyjnej, ryzyka, prawa i zgodności, IT, marketingu oraz jakości. W tym roku rozpoczęliśmy działalność również we Wrocławiu. Więcej informacji o firmie znajdziesz na naszej stronie www [www.ubs.com/polandcareers].
 
ZAPISZ SIĘ NA WYDARZENIE: http://iibawpc2.evenea.pl/

Zbuduj fundamenty pracy marzeń jako analityk

Dołącz do 6000 analityków i otrzymaj PDF ze wskazówkami.
Poznaj też serię innych bezpłatnych materiałów i aktualizacje o bieżących projektach

Cześć, jestem Hania.

Jako strategiczny analityk biznesowy na pograniczu zarządzania i IT zapewniam, że projekty i działania w organizacji przynoszą wartość biznesową. Dostarczam kompetencji analitycznych managerom i zarządom z Polski, Niemiec i Szwajcarii przy tworzeniu strategii oraz wdrażaniu jej w kilkuset osobowej międzynarodowej organizacji.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *