Wejdź do branży IT jako analityk

Dziś fajna wiadomość dla wszystkich, którzy kręcą się wokół analiza IT z ciekawości, ale jeszcze nie zrobili pierwszego kroku, by wejść do branży IT.

Jeśli jesteś analitykiem, idę o zakład, że w Twoim środowisku jest co najmniej jedna, dwie osoby, które mówiły Ci, że myślą o wejściu do branży IT. Może zastanawiały się nawet nad analizą? A może one są na etapie narzekania na pracę, ale Ty już widzisz, że w IT i analizie biznesowej byłoby im dobrze?

 

Dla Was i dla nich właśnie – zaproszenie na wydarzenie w Warszawie!

18.03 widzimy się na wydarzeniu, które uchyli rąbka tajemnicy świata IT i dogłębnie odpowie na wiele, wiele pytań, które stawiają sobie osoby chcące się przekwalifikować.

 

Zapraszam do zapisów 🙂 

https://analizait.pl/analityczny/wejdz-do-branzy-it-jako-analityk/

Zapisuj się, szykuj przyjazd, zabieraj kumpelę, szwagra i licealistę. Porozmawiajmy o tym jak wygląda praca w IT i czego dokładnie można się spodziewać w pracy analityka biznesowego.

 

Będę przez kilka godzin wyczerpująco odpowiadać na najczęściej zadawane pytania. Jeśli nie zaspokoję Twojej ciekawości, czeka nas jeszcze na koniec sesja Twoich pytań.

Jakie wątki poruszymy?

Zapisuj się i zapraszaj bliskich, którym życzysz pracy w IT. 🙂

https://analizait.pl/analityczny/wejdz-do-branzy-it-jako-analityk/

Zbuduj fundamenty pracy marzeń jako analityk

Dołącz do 6000 analityków i otrzymaj PDF ze wskazówkami.
Poznaj też serię innych bezpłatnych materiałów i aktualizacje o bieżących projektach

Cześć, jestem Hania.

Jako strategiczny analityk biznesowy na pograniczu zarządzania i IT zapewniam, że projekty i działania w organizacji przynoszą wartość biznesową. Dostarczam kompetencji analitycznych managerom i zarządom z Polski, Niemiec i Szwajcarii przy tworzeniu strategii oraz wdrażaniu jej w kilkuset osobowej międzynarodowej organizacji.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *