Czy roczny program Full BA VIP jest dla Ciebie? 

Analitycy są różni. Mamy młode matki, początkujących, liderów zespołów analitycznych. Dla kogo jest roczny program analizy?

Młode matki

Wspaniale! Realizujesz się jako mama w jednej z najważniejszych ról w życiu. 🙂 Edukacja online (czy hybrydowa w przypadku rocznego programu) ma tę zaletę, że odpalasz ją kiedy chcesz. Jeśli znajdziesz czas – świetnie! Jeśli nie, też OK. Wrócisz do materiałów, kiedy siła wyższa pozwoli. 😉 Postaramy się stworzyć Tobie takie warunki, żebyś mogła skorzystać na tyle, na ile możesz. Szacun, że w takim momencie chcesz się rozwijać.

“No dobra, fajnie, ale nie wiem czy będę mieć czas i siłę na robienie zadań?”
Program można zaliczyć na 3 sposoby. Udział w programie bez wykonywania zadań jest też możliwy. Nie wyciągniesz z niego tak dużo teraz, ale masz dostęp do nagrań z teorią i komentarzami do zadań innych osób.

“Nie wiem czy dam radę przyjechać na spotkania na żywo.”
Jeśli nie przyjedziesz na spotkanie, to oczywiście rozumiemy to. Możesz odpuścić całkowicie, albo ustawię połączenie z telefonu i będziesz z nami przez wideokonferencję. Jeśli chcesz oglądać przy karmieniu – nie ma sprawy, wyłączona kamera w Twoim przypadku też będzie OK.

Liderzy zespołów analitycznych

“Mam w zespole wielu analityków. Niektórzy z nich są bardzo doświadczeni. Chcę ich wspierać w rozwoju czy być w stanie rozwiązywać ich problemy, ale muszę być na podobnym poziomie merytorycznym. Potrzebuję trochę nadgonić.”

 

Gratuluję! Dostanie się na poziom lidera świadczy o tym, że musiałe/aś się wykazać. Przełożeni obdarzyli Cię zaufaniem.

 

Jesteś w dobrym miejscu. Nic tak nie systematyzuje wiedzy, jak 10 tematów analizy biznesowej. Będziesz mieć pełny przegląd przez analizę biznesową w jej różnych odcieniach. Będziesz wsparciem dla osób z Twojego zespołu w wielu sytuacjach.

 

Dobrze wiemy, że nawet liderzy miewają rozterki. Rozterki grubszego kalibru. I potrzebują pogadać z kimś, kto jest na podobnym poziomie, ma podobne problemy. Gdzie znajdziesz taką możliwość, jak nie w rocznym programie analizy razem ze mną i innymi ambitnymi analitykami?

Początkujący analitycy

“Ja jeszcze nic nie potrafię. Czy taki program jest dla mnie?”.

Czy wiesz, że statystycznie dzieci, których otacza więcej dorosłych niż innych dzieci mają wyższy współczynnik inteligencji? Środowisko buduje w nas zrozumienie normy – co jest OK, a co jest poniżej oczekiwań. Dobierając do środowiska osoby wysoko rozwinięte w danym temacie uczymy się znacznie szybciej.

To nic, że nie wszystko wiesz, czy rozumiesz. O wielu rzeczach usłyszysz po raz pierwszy. I super. To ogromny kop rozwojowy. Zobaczysz jak wiele osób już coś robi wcale się tego nie obawiając i to też doda Ci odwagi. Miałam tak, kiedy na mastermind przedsiębiorczynie mówiły jakby to było coś oczywistego, że mają asystentki i zespoły. Skoro one się nie bały, to może i ja mogę? I tak się odważyłam.

Ty też osłuchasz się o zaawansowanych technikach analizy i realnych problemach kolegów. Dzięki temu znacznie szybciej wskoczysz na ich poziom.

Doświadczeni analitycy

Idę o zakład, że możesz o sobie powiedzieć, że jeszcze nie do końca masz usystematyzowaną wiedzę. Prawda to? To wyzwanie wielu analityków. Pracujemy w tej roli lata, a ciągle mamy poczucie, że nie odrobiliśmy ważnej lekcji z podstawówki. Bo większość nie odrobiła.

Nie ważne ile masz lat doświadczenia w zawodzie. Im więcej – tym ciekawiej, bo masz w głowie mnóstwo przykładów, przeżyć, doświadczeń. Szybciej pojmiesz gdzie przykleić daną technikę. Zobaczysz co to da, kiedy w danej sytuacji zaczniesz działać inaczej niż dotychczas. 

Analiza przyczyn źródłowych, definiowanie celów wg OKR, analiza interesariuszy 5 metodami, analiza wymagań jakościowych wg FURPS, planowanie wydań, analiza produktowa, product-market fit, real options, NPS, churn, sztuczna inteligencja, weryfikacja hipotez w biznesie, statystyki testowe małych prób, value stream mapping, EventStorming jako wsad do backlogu problemów firmowych, wydzielanie bounded context, diagram sekwencji do wizualizacji integracji, maszyna stanowa, model BPMN/UML synchronizowany między pracownikami… – czy te tematy masz już w małym palcu? Jeśli nie, to może warto poznać je bliżej. 

15 minutowe konsultacje

Jesteś w jeszcze innej sytuacji?

 

Umów się na 15 minutowe konsultacje i dowiedz się czy roczny program jest dla Ciebie. Napisz maila na: kontakt@analizait.pl

Zbuduj fundamenty pracy marzeń jako analityk

Dołącz do 6000 analityków i otrzymaj PDF ze wskazówkami.
Poznaj też serię innych bezpłatnych materiałów i aktualizacje o bieżących projektach

Cześć, jestem Hania.

Jako strategiczny analityk biznesowy na pograniczu zarządzania i IT zapewniam, że projekty i działania w organizacji przynoszą wartość biznesową. Dostarczam kompetencji analitycznych managerom i zarządom z Polski, Niemiec i Szwajcarii przy tworzeniu strategii oraz wdrażaniu jej w kilkuset osobowej międzynarodowej organizacji.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Shopping Cart