NAB#005 Pierwsza osoba do współpracy w Twoim biznesie

Czy opłaca się zatrudniać pracownika w małym biznesie? Czy nadajesz się do zarządzania pracą innej osoby? A jeśli tak, to jak zrobić te pierwsze kroki? Dzielę się z Tobą moimi doświadczeniami z perspektywy ponad roku od zaproszenia pierwszej osoby do współpracy w mojej działalności.

Po nieudanym prowadzeniu zespołu miałam przekonanie, że się do tego nie nadaję. Jednak coś sprawiło, że stwierdziłam, że potrzebuje się tego nauczyć, nawet ryzykując i płacąc za to cenę. Co mnie ostatecznie zmotywowało, jak pokonałam obawy i jak to zrobiłam, że minął rok, a zespół analiza IT nadal jest ze mną?

W tym odcinku posłuchasz o:

Daj znać jak wyglądają Twoje plany? Na jakim jesteś etapie?

Rozwijasz organizację? Chcesz zapisać się na bezpłatne 45 minutowe konsultacje w sprawie dobierania rozwiązań IT, procesów, strategii, itd.? Zapisy do 28.09.2022 r. na stronie: https://analizait.pl/analityczny/podc…

Subskrybuj podcast „najpierw analiza biznesu” w ulubionym miejscu:

Spotify: https://open.spotify.com/show/7A6f1SY…

Apple podcasts https://podcasts.apple.com/pl/podcast…

Google podcasts: https://podcasts.google.com/feed/aHR0…

YouTube: https://www.youtube.com/watch?v=n20tm…

Newsletter dla przedsiębiorców / biznesu: https://analizait.pl/analityczny/podc…

Zostaw ocenę podcastu i komentarz, abyśmy docierali do większej liczby przedsiębiorców i managerów wprowadzających rozwiązania IT do swojej organizacji.

Chcesz mieć 10 krokrów do strony i platformy w PDF i przejść na spokojnie? Sam(a) zobacz jak te 10 kroków wygląda po wdrożeniu. https://analizait.pl/edu/product/wlas…

Zbuduj fundamenty pracy marzeń jako analityk

Dołącz do 6000 analityków i otrzymaj PDF ze wskazówkami.
Poznaj też serię innych bezpłatnych materiałów i aktualizacje o bieżących projektach

Cześć, jestem Hania.

Jako strategiczny analityk biznesowy na pograniczu zarządzania i IT zapewniam, że projekty i działania w organizacji przynoszą wartość biznesową. Dostarczam kompetencji analitycznych managerom i zarządom z Polski, Niemiec i Szwajcarii przy tworzeniu strategii oraz wdrażaniu jej w kilkuset osobowej międzynarodowej organizacji.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *