Guide to Business Data Analytics i certyfikat CBDA IIBA

Dzisiaj ostatnia część z serii o krytycznym myśleniu i analizie danych. Pod lupę bierzemy podręcznik IIBA Guide to Business Data Analytics i sam egzamin z certyfikatem.

Czy wiesz już wszystko o analizie danych biznesowych?

Jeśli nie widziałeś poprzednich dwóch, koniecznie zacznij od nich.

W pierwszym, bijącym rekordy oglądalności, mówiłam o tym, jaki jest główny grzech analityka. Okazuje się, że grzeszymy wszyscy!

W komentarzach zostawiliście sporo ciekawych spostrzeżeń, a wynik testu, który przygotowałam, pokazuje, że macie jeszcze sporo do nadrobienia w kwestii bazowania na danych.

Łap link do tego materiału – https://www.analizait.pl/2022/pierwszy-grzech-analityka-robisz-tak/ znajdziesz go w formie nagrania, tekstu i pdfa. Czym chata bogata! 😊

 

W drugiej części przeszliśmy do konkretu. Skoro już wiemy, jaki jest nasz najcięższy grzech, pora się go wyzbyć i zacząć działać!

Mówię o tym jak i skąd pozyskiwać rzetelne dane do analizy w firmie. Mimo, że czasem to nie jest łatwe, a informacje te nie leżą na ulicy. Jako profesjonalista musisz jednak pracować na zweryfikowanych danych i wiedzieć, skąd je brać.

W tym materiale jest również informacja, jak wziąć udział w konkursie, w którym aż 3 osoby wygrają kurs przygotowujący do egzaminu CBDA IIBA, skupiający się na analizie danych.

Mam nadzieję, że jesteś już wśród osób, które wysłały swoje zgłoszenie! Jeśli nie, wskakuj i rób, co do Ciebie należy -> https://www.analizait.pl/2022/skad-brac-dane-do-analizy-w-firmie/ . Materiał również jest dostępny w formie wideo, pdf i tekstu.

 

Dzisiaj trzecia – ostatnia część.

Jak wygląda Guide to Business Data Analytics i egzamin CBDA IIBA

Koniecznie musisz zapoznać się z tym materiałem!

Chcesz zmian w firmie? Jako analityk danych biznesowych rekomenduj zmiany w oparciu o dane


Zapraszam Cię również na live’a, podsumowującego całą serię poświęconą analizie danych.

LIVE pt. „Zarekomenduj zmiany w firmie bazując na danych”, odbędzie się w czwartek 24.03.2022 r. o godzinie 19:00.

Chcesz rekomendować zmiany w firmie, projekcie, zespole? Założę się, że masz na myśli co najmniej jedną. Zobacz jak możesz ją zarekomendować z perspektywy analizy danych, zarządzania i psychologii! 🙂 Ciekawe połączenie – skuteczne-trio.

Podczas tego spotkania wyłonimy również zwycięzców konkursu!

Zapisz się już dziś, by nie przegapić tego wydarzenia -> https://analizait.pl/analityczny/cbda-live/

Zbuduj fundamenty pracy marzeń jako analityk

Dołącz do 6000 analityków i otrzymaj PDF ze wskazówkami.
Poznaj też serię innych bezpłatnych materiałów i aktualizacje o bieżących projektach

Cześć, jestem Hania.

Jako strategiczny analityk biznesowy na pograniczu zarządzania i IT zapewniam, że projekty i działania w organizacji przynoszą wartość biznesową. Dostarczam kompetencji analitycznych managerom i zarządom z Polski, Niemiec i Szwajcarii przy tworzeniu strategii oraz wdrażaniu jej w kilkuset osobowej międzynarodowej organizacji.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *