Moja droga analityka biznesowego

21 kwietnia 2021
Ostatnio napisał do mnie Marcin: „Czy mogłabyś podzielić większa ilością informacji na temat Twojej historii? Jakie działania podejmowałaś? Jaką wiedzę zdobyłaś przed podjęciem nowej pracy? Co było najbardziej wymagające lub czemu poświęciłaś najwięcej czasu?”. Też chcesz poznać jak wyglądała moja droga analityka biznesowego od liceum, przez studia informatyczne, pracę jako programista, a później analityk biznesowy w 4 firmach, do strategicznego analityka biznesowego? Zaispiruj się do Twoich decyzji i zmian.

Moja droga analityka biznesowego

Zobacz nagranie

Subskrybuj na YouTube

Moja droga analityka biznesowego

Niby znamy się od jakiegoś czasu, ale chyba nie znamy się dobrze. 🙂 Będzie okazja nadrobić tę zaległość.
  • Zobacz jak wybierałam kierunek, specjalność, a później zawód. – w jaki sposób Ty możesz wybrać swoją?
  • Jak wyglądała praca w różnych środowiskach – projekty publiczne, projekty na zlecenie (software house), rozwój produktów, system wewnętrzny, wspieranie organizacji przy planowaniu i wdrażaniu strategii. – które środowisko pracy analityka będzie dla Ciebie najlepsze?
Zainspiruj się do odkrywania Twojej ścieżki.

Cześć, jestem Hania.

Jako strategiczny analityk biznesowy na pograniczu zarządzania i IT zapewniam, że projekty i działania w organizacji przynoszą wartość biznesową. Dostarczam kompetencji analitycznych managerom i zarządom z Polski, Niemiec i Szwajcarii przy tworzeniu strategii oraz wdrażaniu jej w kilkuset osobowej międzynarodowej organizacji.

Komentarze - 1

  1. Agata

    Ciekawy filmik. Czy jeszcze można liczyć na materiały?

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Może zaciekawi Cię także:

www.analizait.pl by ProjectUP (C) 2020