Konferencja MAP IT 2021 – 15 maja

3 maja 2021
MAP IT 2021! Ruszamy z zapisami na konferencję Management, Analysis & Product in IT. W sobotę 15 maja w 1 miejscu i czasie 10 świetnych ekspertów analizy biznesowej i zarządzania produktem.
Zobacz kto będzie, o czym będzie i zapisuj się. 🙂
W zeszłym roku mieliśmy 1200 uczestników i rewelacyjne oceny!
W tym roku będzie możliwość dostępu do nagrań. Dochód ze sprzedaży biletów przeznaczamy na pomoc Ninie.
Bądź z nami! 🙂
https://mapit.pro

Zobacz nagranie

Zaproszenie na MAP IT 2021

Subskrybuj na YouTube

Cześć, jestem Hania.

Jako strategiczny analityk biznesowy na pograniczu zarządzania i IT zapewniam, że projekty i działania w organizacji przynoszą wartość biznesową. Dostarczam kompetencji analitycznych managerom i zarządom z Polski, Niemiec i Szwajcarii przy tworzeniu strategii oraz wdrażaniu jej w kilkuset osobowej międzynarodowej organizacji.

Komentarze - 2

 1. Harnaś

  Z pewnością rodzice chcą mieć nadzieję na wyleczenie dziecka, ale takie pieniądze są niemoralne za eksperymentalną terapię bez żadnych gwarancji. Kiedyś z ciekawości poczytałem o tym, gdyż cena mnie zaszokowała. Istnieje niewielka szansa na wyleczenie jeśli się to od razu zastosuje, ale im później to ta niewielka szansa maleje coraz bardziej i mowa tylko o szansie na zatrzymanie postępów choroby i to na jakiś czas. Nie wiem czy jakiekolwiek dziecko zostało w ten sposób trwale wyleczne. Chyba nie.
  To jest patologia żeby płacić za naukowe eksperymenty pod pozorem leczenia.

  1. Hania

   To jest choroba genetyczna nie da się tego w całości wyleczyć. Są przypadki, gdzie dzieciom od razu po urodzeniu podano leki. Dzieciaki zaczęły się rozwijać jak zdrowe i w terminach robiły rozwojowe „kroki milowe” (siedzenie, raczkowanie). W przypadku Niny walczymy o to, żeby choroba nie postępowała. Żeby organizm zaczął produkować białko, którego Nina nie posiada. Nina ma wadliwy gen i dlatego obumierają neurony, jak obumierają neurony wtedy mięśnie nie pracują i powoli dzieciaki słabna i słabną, co przekłada się na ruch i oddychanie.
   Taka jest kwota, pytanie jakie koszty. I czy tyle jest warte zahamowanie choroby dziecka. Myślę, że gdybyśmy mieli chore dziecko, to każdy z nas walczyłby do końca o tyle, ile może za każdą cenę.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Może zaciekawi Cię także:

www.analizait.pl by ProjectUP (C) 2020