Zmiany w Scrum Guide i analiza – pierwsze wrażenia

Wczoraj ogłoszono zmiany w Scrum Guide – przewodniku po najszerzej stosowanej metodzie pracy zespołów deweloperskich w IT (i nie tylko). Jak one wpływają na analityków? Pierwsze wrażenia.

Oglądaj wideo

Zmiany w Scrum Guide i analiza - pierwsze wrażenia

Nagranie wydarzenia prezentującego zmiany w Scrum Guide 2020 z komentarzem: https://www.scruminc.com/updated-scrum-guide-release

18.11.2020 o 16:00 opublikowano nową wersję Scrum Guide. Ostatnią wersję wydano w 2017 r. Aktualizacje 2020 omówili twórcy Scruma i zaproszeni goście.

Scrum Guide, to przewodnik po Scrumie – sposobie organizacji wytwarzania w zespołach, który zrewolucjonizował pracę w IT (i nie tylko)

z odpowiedzialnościami

zdarzeniami

artefaktami

Na świecie Scrum ma już 25 lat. Wiele firm wciąż go poznaje lub jest w trakcie wdrażania. Jeśli nie widziałeś jeszcze Scrum Guide, znajdziesz go tutaj: https://www.scrumguides.org/scrum-guide.html

Zbuduj fundamenty pracy marzeń jako analityk

Dołącz do 6000 analityków i otrzymaj PDF ze wskazówkami.
Poznaj też serię innych bezpłatnych materiałów i aktualizacje o bieżących projektach

Cześć, jestem Hania.

Jako strategiczny analityk biznesowy na pograniczu zarządzania i IT zapewniam, że projekty i działania w organizacji przynoszą wartość biznesową. Dostarczam kompetencji analitycznych managerom i zarządom z Polski, Niemiec i Szwajcarii przy tworzeniu strategii oraz wdrażaniu jej w kilkuset osobowej międzynarodowej organizacji.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Shopping Cart