Plebiscyt – Zasłużeni dla analizy

Czy jest ktoś, kto szczególnie na Ciebie wpłynął? Ktoś, dzięki komu jesteś takim analitykiem jak dziś? Teraz masz szansę podziękować, docenić i podzielić się z innymi. Weź udział w Plebiscycie Zasłużeni dla Analizy – zagłosuj na trenera ze szkolenia, autora książki, kolegę z pracy.


 
Dostałam ostatnio wiadomość: „Zobacz jaki testerzy przygotowali fajny artykuł o testerach roku 2017. Może zrobiłabyś coś takiego dla analityków?”. Wybrałabym kilkoro będąc stronniczą 🙂 Ale Ty też pewnie masz swoich analityków roku czy analityków wszech czasów albo nie-analityków, którzy jednak wywarli na Ciebie największy wpływ 🙂

Ktoś Cię zainspirował, doradził, poprowadził na analitycznej drodze? Może był to trener na szkoleniu, przełożony, mentor, kolega z pracy? Może autor książki, organizator konferencji albo prelegent? A może zawdzięczasz coś osobie nie związanej z analizą, która miała na Ciebie ważny wpływ, zainspirowała do zmian, spojrzenia z innej perspektywy, wprowadzenia usprawnień? Kto to był? Kierownik, developer, UX, tester, coach, psycholog, osoba publiczna, Twoja mama?
Weź udział w Plebiscycie Zasłużeni dla Analizy. Zagłosuj na wyjątkową dla Ciebie osobę (co najmniej 1, a maksymalnie 5 głosów). Podaj imię, nazwisko/nazwę i napisz, co zawdzięczasz tej osobie i czemu powinna znaleźć się w tym zestawieniu.
Kiedy zbiorą się odpowiedzi, opublikujemy podsumowanie Plebiscytu Zasłużeni dla Analizy. Dowiemy na kogo głosowaliście i co zawdzięczacie tym osobom.
Opowiedz nam o ludziach, którzy na Ciebie wpłynęli. Oddaj głos w Plebiscycie Zasłużeni dla Analizy.

 

Zbuduj fundamenty pracy marzeń jako analityk

Dołącz do 6000 analityków i otrzymaj PDF ze wskazówkami.
Poznaj też serię innych bezpłatnych materiałów i aktualizacje o bieżących projektach

Cześć, jestem Hania.

Jako strategiczny analityk biznesowy na pograniczu zarządzania i IT zapewniam, że projekty i działania w organizacji przynoszą wartość biznesową. Dostarczam kompetencji analitycznych managerom i zarządom z Polski, Niemiec i Szwajcarii przy tworzeniu strategii oraz wdrażaniu jej w kilkuset osobowej międzynarodowej organizacji.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *