Analityk płakał jak analizował # 7 Robiliśmy scrumowo

10 sierpnia 2016

ANALITYK PŁAKAŁ # 7
Seria memów z sytuacjami, które doprowadzają analityków do załamania 😉 Więcej znajdziesz na fanpage’u na Facebooku. Zapraszam do nadsyłania swoich załamujących historii w komentarzach lub prywatnych wiadomościach.

Cześć, jestem Hania.

Jako strategiczny analityk biznesowy na pograniczu zarządzania i IT zapewniam, że projekty i działania w organizacji przynoszą wartość biznesową. Dostarczam kompetencji analitycznych managerom i zarządom z Polski, Niemiec i Szwajcarii przy tworzeniu strategii oraz wdrażaniu jej w kilkuset osobowej międzynarodowej organizacji.

Komentarze - 2

  1. Sethai

    Przy jednym z projektów/zadań mam podobną sytuację. Projekt musiał ruszyć zanim pojawiły się zasoby wśród analityków, a gdy już się pojawiły to projekt był w połowie implementacji (soft i hardware). Plus u mnie taki, że większość stron biorących udział w projekcie chętnie rozmawia (jak ma czas 😉 ). Minus, że czasem jak zadam (W sumie) podstawowe pytanie (z przedstawionym jakimś rozwiązaniem) słyszę: “hmm to w sumie dobre pytanie, powinniśmy tak to byli zrobić” 🙂

  2. Emila

    Na spotkaniu planowania:
    PM do testera: chcesz teraz przeczytać wymaganie?
    Tester: Nie, wystarczy mi test akceptacyjny.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Może zaciekawi Cię także:

www.analizait.pl by ProjectUP (C) 2020