I Konferencja Inżynierii Oprogramowania beIT

Katedra Inżynierii Oprogramowania Politechniki Gdańskiej oraz działające przy niej Koło Zarządzanie IT zapraszają na I edycję Konferencji Inżynierii Oprogramowania beIT.
I Konferencja Inżynierii Oprogramowania beIT, która odbędzie się na Politechnice Gdańskiej,
na wydziale Elektroniki, Telekomunikacji i Informatyki w dniach 27-29 marca, będzie poświęcona zarządzaniu projektami ze szczególnym uwzględnieniem podejścia zwinnego oraz analizę biznesową i systemową w branży IT. Zapraszamy do śledzenia naszej strony internetowej na facebooku: www.facebook.com/konferencjabeit, gdzie już teraz można przeczytać o prelegentach i tematach, która pojawią się na konferencji.
W trakcie konferencji uczestnicy będą mieli okazję poszerzyć swoją wiedzę na temat nowoczesnych technik zarządzania projektami i analizy w branży IT poprzez spotkania i zajęcia prowadzone przez specjalistów i trenerów z biznesu. Główną formą realizacji konferencji będą warsztaty prowadzone przez praktyków z przemysłu w dwóch ścieżkach.
Ścieżka beAGILE:

  • zwinne zarządzanie projektem IT,
  • agile’owa transformacja organizacji,
  • zarządzanie ryzykiem w projektach informatycznych,
  • narzędzia i techniki usprawniające zarządzanie projektem agile.

Ścieżka beANALYST:

  • praca analityka w projekcie IT,
  • cele biznesowe i projektowe,
  • pozyskiwanie i modelowanie wymagań,
  • jak zostać zwinnym analitykiem.

Do wzięcia udziału w warsztatach będzie potrzebna rejestracja na stronie www.konferencjabeit.pl , która zostanie otwarta na początku marca.

Zbuduj fundamenty pracy marzeń jako analityk

Dołącz do 6000 analityków i otrzymaj PDF ze wskazówkami.
Poznaj też serię innych bezpłatnych materiałów i aktualizacje o bieżących projektach

Cześć, jestem Hania.

Jako strategiczny analityk biznesowy na pograniczu zarządzania i IT zapewniam, że projekty i działania w organizacji przynoszą wartość biznesową. Dostarczam kompetencji analitycznych managerom i zarządom z Polski, Niemiec i Szwajcarii przy tworzeniu strategii oraz wdrażaniu jej w kilkuset osobowej międzynarodowej organizacji.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Shopping Cart