Seminarium IIBA Pomorze (20.10.2014 r.) – Building an Effective Business Case – Georg Sifri

20 października 2014 roku IIBA WPC na Pomorzu wspólnie z Management Training & Development Center (MT&DC) przy wsparciu sponsora – firmy SII, organizuje seminarium na temat „Building an Effective Business Case”, które poprowadzi międzynarodowy trener i ekspert – George Sifri.
Uzasadnienie biznesowe to pierwszy krok w modelu planowania kapitałowego i inwestycyjnego. Stanowi główną część w procesach integracyjnych zarządzania IT, zarządzania portfelem i zarządzania finansami. Jest to jeden z najważniejszych dokumentów pomagających liderom i kadrze zarządzającej w zrozumieniu biznesowej wartości inwestycji oraz możliwości biznesowych.


Po ukończeniu seminarium uczestnicy będą w stanie:
• Zdefiniować uzasadnienie biznesowe
• Podać powody opracowywania uzasadnień biznesowych
• Opisać sześć kroków w procesie tworzenia, analizowania i przekazywania uzasadnienia biznesowego
• Korzystać z szablonu uzasadnienia biznesowego
• Wykorzystywać listę kontrolną do przeprowadzania metodycznych przeglądów uzasadnienia biznesowego
Seminarium odbędzie się w języku angielskim.

Prelegent

George Sifri, D.B.A, PMP
Trener i konsultant ESI International oraz MT&DC z ponad 25-letnim doświadczeniem w zarządzaniu projektami. Prowadząc wykłady oraz szkolenia na sześciu kontynentach współpracował z takimi firmami jak: ABB, BP, Motorola, HP, Dow Jones, Eurotel, Novartis. W Polsce prowadził programy szkoleniowe dla takich firm jak: Telekomunikacja Polska, Nordea Bank, Siemens, Deloitte, Ernst&Young, Grupa Allegro, Synthos, Polpharma, Nokia Siemens Networks, KGHM Polska Miedź. Był także doradcą strategicznym zarządów dwóch liderów branży petrochemicznej w Polsce oraz dystrybutora energii elektrycznej. Od lat z sukcesem przygotowuje kierowników projektów do uzyskania certyfikatu PMP®. Posiada liczne certyfikaty: CCP, CISA, CCE, CM, PSP, EVP, PMI-RMP, PMI-SP.

Program spotkania

17.00 – 17.30 Rejestracja i powitalna kawa
17.30 – 17.45 Oficjalne rozpoczęcie spotkania (przedstawiciele IIBA WPC, MT&DC i SII)
17.45 – 19.15 Prelekcja (George Sifri)
19.15 – 19.30 Sesja Q&A
19.30 – 20.00 Rozmowy w kuluarach
Miejsce spotkania:
Hotel Scandic Gdańsk
Podwale Grodzkie 9,
80-895 Gdańsk
http://www.scandichotels.com
Sala konferencyjna

Warunki uczestnictwa

Udział w seminarium jest bezpłatny dla członków IIBA WPC.
Dla pozostałych osób koszt uczestnictwa wynosi 49 zł.

Rejestracja

Prosimy o przesłanie zgłoszenia do dnia 17.10.2014 na adres rejestracja@warsaw.theiiba.org. W zgłoszeniu prosimy o podanie następujących danych: imię, nazwisko, nazwa firmy, stanowisko, e-mail, numer telefonu. W przypadku osób, które będą potrzebowały rachunek, prosimy o dołączenie do zgłoszenia danych firmy (nazwa, adres, NIP).
Serdecznie zapraszamy.
Zarząd IIBA Warsaw Poland Chapter
IIBA oraz logo IIBA to znaki handlowe, których właścicielem jest International Institute of Business Analysis.
BABOK® oraz Business Analysis Body of Knowledge® to zarejestrowane znaki handlowe, których właścicielem jest International Institute of Business Analysis.
CBAP® to znak certyfikacyjny, którego właścicielem jest International Institute of Business Analysis. Tego znaku certyfikacyjnego można używać wyłącznie za wyraźną zgodą International Institute of Business Analysis

Organizator

IIBA WPC – International Institute of Business Analysis, Warsaw Poland Chapter
Nasza wizja:  Dążenie do tego, by być czołowym stowarzyszeniem zawodowym w dziedzinie analizy biznesowej w Polsce.
Nasza misja: Rozwój i utrzymywanie standardów związanych z praktyką analizy biznesowej oraz promocja certyfikacji osób zajmujących się zawodowo tą dziedziną.

Współorganizator merytoryczny

Management Training & Development Center (MT&DC) jest pierwszą w Polsce firmą wyspecjalizowaną w szkoleniach i certyfikacji z zakresu analizy biznesowej i zarządzania projektami. Od 15 lat wspiera organizacje w budowaniu kultury nowoczesnego zarządzania projektami w oparciu o najwyższe światowe standardy. MT&DC oferuje w pełni zintegrowane programy szkoleń i certyfikacji z zakresu analizy biznesowej i zarządzania projektami („Waterfall” i „Agile”), powstałe przy współpracy z ESI International oraz George Washington University. MT&DC posiada autoryzacje: PMI® Global Registered Education Provider, IIBA® Endorsed Education Provider oraz certyfikat ISO 9001:2008.

Sponsor wspierający

Sii sp. z o.o. jest liderem usług w zakresie outsourcingu IT i inżynierii przemysłowej. Wspieramy klientów w zakresie analiz i testów, rozwoju oprogramowania, zarządzania infrastrukturą oraz integracji i utrzymania systemów. Realizujemy projekty dla wiodących firm na polskim rynku z sektorów bankowości i finansów, ubezpieczeń, telekomunikacji, Hi-Tech, energetyki i przemysłu oraz FMCG.
Spółka powstała w styczniu 2006 r. w Warszawie. Dynamiczny rozwój Sii w Polsce i rosnące zapotrzebowania naszych klientów zaowocowały otwarciem kolejnych oddziałów. Obecnie zatrudniamy ponad 1800 osób w ośmiu oddziałach: Warszawa, Gdańsk, Wrocław, Poznań, Kraków, Łódź, Katowice i Lublin.

Zbuduj fundamenty pracy marzeń jako analityk

Dołącz do 6000 analityków i otrzymaj PDF ze wskazówkami.
Poznaj też serię innych bezpłatnych materiałów i aktualizacje o bieżących projektach

Cześć, jestem Hania.

Jako strategiczny analityk biznesowy na pograniczu zarządzania i IT zapewniam, że projekty i działania w organizacji przynoszą wartość biznesową. Dostarczam kompetencji analitycznych managerom i zarządom z Polski, Niemiec i Szwajcarii przy tworzeniu strategii oraz wdrażaniu jej w kilkuset osobowej międzynarodowej organizacji.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Shopping Cart