Naukowcy z Politechniki Gdańskiej udowonili – Św. Mikołaj istnieje!

Jak to możliwe? Dzięki metodzie Trust-IT nie ma miejsca na wątpliwości – mamy pełen dowód przedstawiony zgodnie ze sztuką (i pokolorowany;). Wykorzystujące ją narzędzie NOR-STA (wyrosłe z Politechniki Gdańskiej) pomaga dla postawionych hipotez czy wymagań standardów gromadzić materiał dowodowy i oceniać go. Zobacz argumenty na istnienie Św. Mikołaja i udowadniaj swoje hipotezy! Rzucam wyzwanie na argumenty – czy analiza się opłaca?

NOR-STA jest przykładem projektu, który wychodzi z uczelni, a metody naukowe służą ludzkości ;). Rozwijany począwszy od prac magisterskich, dziś jest w rękach naukowców i zatrudnionych do niego specjalistów z rynku, by wspierać osiąganie i utrzymywanie norm i standardów (NOR-STA). Obecnie najszersze zastowanie ma w akredytacji szpitali (tak – pomaga naszej służbie zdrowia zwiększać jakość działania).

Zbuduj fundamenty pracy marzeń jako analityk

Dołącz do 6000 analityków i otrzymaj PDF ze wskazówkami.
Poznaj też serię innych bezpłatnych materiałów i aktualizacje o bieżących projektach

Cześć, jestem Hania.

Jako strategiczny analityk biznesowy na pograniczu zarządzania i IT zapewniam, że projekty i działania w organizacji przynoszą wartość biznesową. Dostarczam kompetencji analitycznych managerom i zarządom z Polski, Niemiec i Szwajcarii przy tworzeniu strategii oraz wdrażaniu jej w kilkuset osobowej międzynarodowej organizacji.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *