Masz ostatnie dni, żeby dołączyć do 413 (na ten moment) analityków i wziąć udział w badaniu zarobków! Zbieramy odpowiedzi do czwartku 16.02.2023. Dowiedz się ile wynosi stawka na rynku adekwatna dla Ciebie. Uszyliśmy badanie pod analityków, więc podobnych wniosków nie znajdziesz nigdzie indziej.
Brałeś udział w badaniu?
Nie. To weź! 🙂
Tak. To zaproś 2 znajomych po to, by Twoje wyniki były większej jakości.
Badanie zamykamy w czwartek 16.03.2023 r. o 23:59.
https://analizait.pl/analityczny/badanie-zarobkow-i-kompetencji-analitykow-biznesowych-2023/
Więcej B2B, ale nadal przewaga UoP
Zawsze zależy mi na tym, żebyś konkretnie Ty miał(a) się do kogo porównywać. Analityków w B2B jest już w badaniu 120, więc wnioski wyciągane z tej formy współpracy zaczynają mieć sens. Jednak im nas więcej, tym bardziej rzetelne wnioski!
Przewaga juniorów minęła, rynek się profesjonalizuje
Kto wziął udział w badaniu do tej pory?
Czasy juniorów w analizie minęły. Zdecydowanie widać, że razem z badaniem dojrzewa nasz rynek. Kiedyś juniorzy przeważali. Na ten moment w badaniu mamy ich jedynie niecałe 10%. Co ciekawe, więcej niż juniorów mamy kierowników zespołów! Ponad 10%. Najliczniej w badaniu biorą udział analitycy na poziomie specjalisty (mid) oraz starszego specjalisty (senior). Pojawiło się 17 niezależnych ekspertów i 6 dyrektorów działów. Będzie do kogo porównywać swój poziom zarobków!
Połowa analityków do biura chodzi raz na 2 tygodnie!
Zadziwiające, jak jeszcze kilka lat temu większość twierdziła, że zdalna praca analityka mija się z celem. A tu proszę – od lockdownów mijają już miesiące, lata, a my pozostaliśmy w domach.
Ekstrawertycy wybierają analizę biznesową jako pracę częściej!
Średnia poziomu ekstrawersji w Polsce różni się znacząco od poziomu analityków biznesowych. Na ulicy spotkasz mniej ekstrawertyków niż na konferencji dla analityków.
Jednak czy trzeba być ekstrawertykiem czy można ambiwertykiem (lubiącym na równi bycie z ludźmi jak i ze sobą)? No i ważne pytanie – czy bycie ekstrawertykiem to jednocześnie większa satysfakcja z pracy? Albo chociaż poczucie sensu pracy? Czy może nie ma to znaczenia? Przekonamy się z dalszej analizy badania.
Wiele pytań czeka na odpowiedź z badania – weź udział
- Czy wypłaty analityków rosną szybciej niż inflacja?
- A jak sytuacja analityków zmienia się w kontekście kryzysu rynkowego?
- Jak nasza osobowość ma się do satysfakcji z pracy i poczucia jej sensu?
Na te pytania odpowiedzi już niebawem w raporcie i na webinarze.
Brałeś udział w badaniu?
Nie. To weź! 🙂
Tak. To zaproś 2 znajomych po to, by Twoje wyniki były większej jakości.
Badanie zamykamy w czwartek 16.03.2023 r. o 23:59.
https://analizait.pl/analityczny/badanie-zarobkow-i-kompetencji-analitykow-biznesowych-2023/