Rusza badanie zarobków analityków 2022!

Zbieranie odpowiedzi do badania zarobków 2022 zakończyło się 31.01.2022 r. Zebraliśmy 442 odpowiedzi! Dziękujemy!

Zabieramy się za analizę wyników.

Chętnych do dyskutowania wyników cząstkowych i wpływania na kształt raportu zapraszamy do grupy na facebooku. Link znajdował się na końcu ankiety. Dla przypomnienia prześlemy go też w mailu podsumowującym zbieranie ankiet do osób, które wzięły udział w badaniu.

Osoby, które nie dołączają do grupy prosimy o cierpliwość, śledzenie maili – jeśli mail z podsumowaniem wysłanym 1.02.2022 nie dotarł – proszę reagować od razu, ponieważ to nasza jedyna ścieżka komunikacji. Proszę sprawdzić SPAM, dodać maila kontakt@analizait.pl do książki adresowej. W przypadku problemów – pisać na kontakt@analizait.pl – będziemy wyjaśniać sprawę.

Podsumowaniem badania będzie wysłanie raportu i webinar omawiający wyniki. Zazwyczaj podsumowanie zabierało około 8 tygodni. W ostatnim roku podsumowanie miało miejsce pod koniec marca.

Chcesz wiedzieć ile powinieneś zarabiać? Czy Twoje aktualne zarobki pasują do rynku? Ile zarabiasz na tle innych analityków w Polsce? Ile zarabiasz na tle kolegów pracujących w podobnym do Twojego środowisku? Co możesz zrobić, żeby zwiększyć swoje zarobki?

Poznaj analityków biznesowych w Polsce – ile mają lat doświadczenia, gdzie pracują, co potrafią, jaką mają osobowość.

Badanie jest ściśle dopasowane do zawodu analityka, dlatego tak sprecyzowanych odpowiedzi nie znajdziesz nigdzie indziej w Polsce.

Nadchodzi rok 2022. Rozpoczynamy 5-tą edycję badania. Potrwa ono do końca stycznia roku 2022.

O zmianach w edycji 2022

Weź udział w badaniu!

CO NOWEGO W TEGOROCZNEJ EDYCJI?

Bardziej precyzyjnie o zadaniach na stanowisku analityka:

Rozdzielamy UoP i B2B:

Inne:

BADANIA TALENTÓW I OSOBOŚCI – ZRÓB WCZEŚNIEJ:

W części dotyczącej osobowości analityków znajdują się pytania o Twoje wyniki testów osobowości, talentów, stylów myślenia i działania. Nie musisz ich wypełniać, jednak gorąco polecam. Dowiesz się więcej o sobie, lepiej dopasujesz swoją ścieżkę kariery i pomożesz nam w badaniu dowiedzieć się więcej o analitykach w Polsce. Polecam zrobienie testów w takiej kolejności (ważności):

i dowiedz się, jak prezentują się Twoje zarobki na tle polskich ekspertów!
Zaproś znajomych! Dzięki temu rady dla Ciebie będą bardziej wiarygodne i pomocne.

Tworzenie rzetelnego i rozbudowanego raportu zajmuje długie tygodnie. Jeśli zostawisz swojego maila, zaproszę Cię do grupy na facebooku, gdzie iteracyjnie będziemy omawiać kolejne wnioski i dyskutować o badaniu.

Zbuduj fundamenty pracy marzeń jako analityk

Dołącz do 6000 analityków i otrzymaj PDF ze wskazówkami.
Poznaj też serię innych bezpłatnych materiałów i aktualizacje o bieżących projektach

Cześć, jestem Hania.

Jako strategiczny analityk biznesowy na pograniczu zarządzania i IT zapewniam, że projekty i działania w organizacji przynoszą wartość biznesową. Dostarczam kompetencji analitycznych managerom i zarządom z Polski, Niemiec i Szwajcarii przy tworzeniu strategii oraz wdrażaniu jej w kilkuset osobowej międzynarodowej organizacji.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *