442 analityków w badaniu zarobków 2022!

Zbieranie odpowiedzi do badania zarobków 2022 zakończyło się 31.01.2022 r. Zebraliśmy 442 odpowiedzi! Dziękujemy!
Zabieramy się za analizę wyników.

Chętnych do dyskutowania wyników cząstkowych i wpływania na kształt raportu zapraszamy do grupy na facebooku. Link znajdował się na końcu ankiety. Dla przypomnienia wysłaliśmy go też w mailu podsumowującym zbieranie ankiet do osób, które wzięły udział w badaniu. Proszę o podawanie maila na wejściu do grupy – takiego samego, jakim wziąłeś udział w badaniu.

Osoby, które nie dołączają do grupy prosimy o cierpliwość, śledzenie maili – jeśli mail z podsumowaniem wysłanym 1.02.2022 nie dotarł – proszę reagować od razu, ponieważ to nasza jedyna ścieżka komunikacji. Proszę sprawdzić SPAM, dodać maila kontakt@analizait.pl do książki adresowej. W przypadku problemów – pisać na kontakt@analizait.pl – będziemy wyjaśniać sprawę. 8 maili miało błąd składniowy i nie jestem w stanie się skontaktować w takim przypadku. Proszę o kontakt do nas.

Podsumowaniem badania będzie wysłanie raportu i webinar omawiający wyniki. Zazwyczaj podsumowanie zabierało około 8 tygodni. W ostatnim roku podsumowanie miało miejsce pod koniec marca.

Zbuduj fundamenty pracy marzeń jako analityk

Dołącz do 6000 analityków i otrzymaj PDF ze wskazówkami.
Poznaj też serię innych bezpłatnych materiałów i aktualizacje o bieżących projektach

Cześć, jestem Hania.

Jako strategiczny analityk biznesowy na pograniczu zarządzania i IT zapewniam, że projekty i działania w organizacji przynoszą wartość biznesową. Dostarczam kompetencji analitycznych managerom i zarządom z Polski, Niemiec i Szwajcarii przy tworzeniu strategii oraz wdrażaniu jej w kilkuset osobowej międzynarodowej organizacji.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *