Jaka firma i projekt do Ciebie pasują?

3 września 2016

Zastanawiałeś się jak pracuje się w firmach i projektach innych niż Twoje? Jakie zalety i wady ma praca w małych firmach a jakie w dużych? Czy bardziej odpowiadałyby Ci projekty na zlecenie, wewnętrzne a może rozwijanie produktów? Polskie czy zagraniczne? Publiczne czy prywatne?
Wiadomo, że każda firma i projekt są niepowtarzalne. Jednak pokusiłam się o uogólnienie na podstawie moich doświadczeń. Może podpowie Ci to jak wygląda praca w miejscach, gdzi?e Ciebie nie ma, a chciałbyś być? Na końcu zadanie ? Zaplanuj kolejne kroki swojej kariery.

Cześć, jestem Hania.

Jako strategiczny analityk biznesowy na pograniczu zarządzania i IT zapewniam, że projekty i działania w organizacji przynoszą wartość biznesową. Dostarczam kompetencji analitycznych managerom i zarządom z Polski, Niemiec i Szwajcarii przy tworzeniu strategii oraz wdrażaniu jej w kilkuset osobowej międzynarodowej organizacji.

Komentarze - 2

  1. Ejdak

    Lepszy byłby podcast na np. yt, aby była możliwość przyśpieszenia. Ja słucham i oglądam podcasty i filmiki na 1.5x, albo 1.25x jeżeli ktoś się sprawnie wysławia 🙂

    1. Hania Tomaszewska

      Dzięki za uwagę 🙂 Na pewno warto – skończę otwarte tematy i będziemy nagrywać dalej.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Może zaciekawi Cię także:

www.analizait.pl by ProjectUP (C) 2020