PAM Summit 2014 – pierwsi prelegenci już znani

PAM Summit 2014 to międzynarodowa konferencja łącząca światy analityków biznesowych i kierowników projektów. Podkreśla ona pozytywny wpływ na jakość wspólnych przedsięwzięć dzięki dobrej współpracy w tych obszarach. Do Krakowa przybywają specjaliści i sympatycy, chcący posłuchać ekspertów, nabyć praktycznych umiejętności i wymienić się doświadczeniami.
Pierwsza edycja w 2013 roku odniosła spory sukces. Znakomitość prelegentów przedstawić można wymieniając nazwiska zaproszonych – Arie van Bennekum – autor Agile Manifesto, James Archer – Analityk Roku z Wielkiej Brytanii, Joseph de Silva – prezydent IIBA UK Chapter. Ponadto zaproszeni zostali specjaliści z m.in. Stanów Zjednoczonych, Wielkiej Brytanii, Niemiec, Włoch, Niderladów i Polski. Wydarzenie przyciągnęło 90 analityków, 100 managerów i dyrektorów oraz 160 kierowników projektów.
W zeszłym roku nie brakowało wrażeń. Począwszy od miejsca – Starej Zajezdni Tramwajowej dostosowanej do dużych wydarzeń biznesowych, rzeczowych i inspirujących mów, kończąc na pięknej czerwcowej pogodzie zachęcającej do networkingu na świeżym powietrzu. Zagraniczni prelegenci byli pod wrażeniem nieczęsto spotykanej tak dobrej organizacji wydarzenia.
Organizatorzy, czyli PMI PC Kraków Branch i IIBA Poland Chapter, zapraszają do Krakowa 23 czerwca na dzień wystąpień. 24 czerwca odbędą się warsztaty, gdzie w mniejszych grupach będzie zapewniony bliższy kontakt z prelegentami. W tym roku również będzie można liczyć na znakomitych prelegentów z różnych stron świata. Na wykładach będzie można spotkać takich prelegentów jak Sander Hoogendoorn, Mark Smalley oraz Hans deVries, a na warsztatach po raz kolejny Arie van Bennekum, Ewa Malia i wielu innych ciekawych prelegentów.
Wymieńmy się doświadczeniami i sprawmy, by nasze projekty były lepsze. W czerwcu, w Krakowie, na PAM Summit 2014.
Więcej szczegółów na stronie www.pamsummit.com

Zbuduj fundamenty pracy marzeń jako analityk

Dołącz do 6000 analityków i otrzymaj PDF ze wskazówkami.
Poznaj też serię innych bezpłatnych materiałów i aktualizacje o bieżących projektach

Cześć, jestem Hania.

Jako strategiczny analityk biznesowy na pograniczu zarządzania i IT zapewniam, że projekty i działania w organizacji przynoszą wartość biznesową. Dostarczam kompetencji analitycznych managerom i zarządom z Polski, Niemiec i Szwajcarii przy tworzeniu strategii oraz wdrażaniu jej w kilkuset osobowej międzynarodowej organizacji.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *