13 000 – 20 000+ zł netto – planuj karierę

Top 10% analityków biznesowych w Polsce to zarobki od 13 000 zł netto a nawet więcej niż 20 000 zł netto miesięcznie. Planowanie kariery, rozwój i satysfakcjonująca praca wymaga jednak kilku elementów. W tym nagraniu dowiesz się o pierwszym z nich.

Zostaw komentarz pod tym artykułem, aby otrzymać linki do materiałów, które mnie pomogły określić swoje fundamenty do planowania kariery.

Zapisz się na webinar, na którym poznasz jednego z topowych analityków biznesowych w Polsce: https://zarobkianalityka.pl/webinar-mroczek

Zobacz wideo

13 000 - 20 000+ zł netto - planuj karierę

Zbuduj fundamenty pracy marzeń jako analityk

Dołącz do 6000 analityków i otrzymaj PDF ze wskazówkami.
Poznaj też serię innych bezpłatnych materiałów i aktualizacje o bieżących projektach

Cześć, jestem Hania.

Jako strategiczny analityk biznesowy na pograniczu zarządzania i IT zapewniam, że projekty i działania w organizacji przynoszą wartość biznesową. Dostarczam kompetencji analitycznych managerom i zarządom z Polski, Niemiec i Szwajcarii przy tworzeniu strategii oraz wdrażaniu jej w kilkuset osobowej międzynarodowej organizacji.

208 komentarze “13 000 – 20 000+ zł netto – planuj karierę”

 1. Bardzo ciekawy materiał. Zgadzam się z poglądem że dobre poznanie siebie i działanie w zgodzie z wewnętrznym „ja” może by kluczem do sukcesu. Zaskakujące, jak również pocieszające jest to jaką dużą wagę Pani Hania do tego przywiązuje

 2. Bardzo ciekawy materiał – cieszę się z pracy, którą Pani wykonuje, bo dzięki temu mam niejako „mentora”, który poprowadzi mnie do rozpoczęcia kariery jako analityk biznesowy.

 3. Haniu świetny materiał! Dziekuję w szczególności za zwrócenie uwagi na tak nie zawsze oczywiste kwestie jak: wizja swojej kariery, wartości i talenty. Wiele frustracji i niepowodzeń to przecież efekt próby dopasowania siebie na siłę do otoczenia bez znajomości samego siebie.

 4. Praca nad sobą i poznanie siebie, by móc się dalej rozwijać to jedna z trudniejszych rzeczy 🙂 Od dawna zastanawiałam się nad tematem Galuppa 🙂 dzięki za podzielenie się doświadczeniem 🙂

 5. Bardzo spodobało mi się określenie lwa w kurniku. Także nie byłem do końca świadomy, że można przecież podejść do własnego ja po prostu analitycznie. Wykonać dekompozycję funkcjonalną siebie samego. Zdaje się, że często nie znamy siebie samego, nie wiemy co jest dla nas dobre. Naprawę Twoje słowa dają wiele do myślenia, nad własnym ja.

 6. Ciekawy material. Wielkie uznanie, że w tak młodym wieku tyle osiągnełaś. Tez jestem na etapie poznawania siebie i mam nadzieję, że pozwoli mi to na odpowiednie ukierunkowanie swojej śnieżki zawodowej.

 7. Komentarz do prezentacji o planowaniu kariery BA

  Ciekawy cały content prezentacji, który jest bardzo pouczajacy i inspirujący. Chętnie dowiem się szczegółów ?

 8. Dzięki! Bardzo inspirujący filmik! Zaciekawiło mnie to, ile zainwestowałaś w poznanie siebie. Parę miesięcy temu zaczęłam podążać podobną drogą, zapisałam się na terapię i inwestuję w książki, które pomagają mi się stawać oraz lepszą wersją siebie. Widzę już duże postępy, ale wciąż czeka mnie sporo pracy.

 9. Hej, podoba mi się że pokazujesz bardzo wyraźnie że cały czas się uczysz i przeznaczasz na to sporo środków. Stwierdzenie „idziemy do pracy bo nas do niej przyjęli” też jest bardzo trafne, niestety tak jest w 80% przypadków mam wrażenie, ale to właśnie dlatego że brakuje nam tego etapu ( o którym mówisz) z zastanowieniem się czego ja na prawdę chcę i co robię dobrze. Tutaj jest duże pole do popisu dla doradców kariery i coachów talentowych. Wydaje mi się że coraz więcej osób korzysta z takich usług i widać światełko w tunelu 😉

  1. Bardzo ciekawy materiał! Często łapię się na tym, że probujemy na siłę dopasować się do naszego otoczenia, nie biorąc pod uwagę, że może otoczenie jest tym co wymaga zmiany. Łatwo czasem o tym zapomnieć. Wiadomo, że nie jest to reguła i nie zawsze to z otoczeniem jest coś nie tak, ale warto takie decyzje podejmować świadomie, po głębszym poznaniu siebie 🙂 dziękuję za ten materiał, świetna robota 🙂

  1. Jak wyszarpiesz 14 brutto to już nieźle 🙂 większość rekruterów łapie się za głowę przy 12 (to np max w postdacie czy ich matce z Gdyni).
   Przy projektach międzynarodowych standard to ok 1000 netto md – A do tego trzeba praktyki I języka – takich ofert jest całkiem sporo ale one nie wiszą na pracuj pe-el tylko spływają od rekruterów. Nikt nie patrzy na certyfikaty i na jakie szkolenia się uczęszczało, a szkoleni typu „coaching” czy „rozwój osobisty” są już obok szkolenia na spawacza czy na kierowcę wózka widłowego (ludzie się tym czasami chwalą w CV na AB). Najbardziej zaawansowane pytanie techniczne jakie miałem to „czym różni się UML od BPMN”, a cała reszta to rozmowa o doświadczeniu, projektach w jakich się brało udział, jak rozwiązywało się konflikty I jak się wydobywało wymagania – w języku angielskim.
   Chcesz zarabiać 13 netto na b2b? To 650/md I to jest stawka, ktora sie już praktycznie nie pojawia. Standardem jest ok 800. Raz widziałem 700 w ostatnich 3 miesiącach.
   Przepis na sukces? Przekonuj świat, że już dopłynąłeś tam gdzie reszta płynie I rób szkolenia 🙂

    1. Są Haniu – ale jak sama wskazałaś w linku -we Wrocławiu. Możesz dla efektu wstawić jeszcze ogłoszenie z Warszawy i Krakowa. 🙂 Rynek Trójmiejski jest żałosny 🙂

 10. Świetny materiał! Z ciekawością czekam na kolejne – otwierają oczy i dają motywacje do rozwoju jako analityka. Dziękuję!:)

 11. Robert Sternicki

  Już od jakiegoś czasu zastanawiam się nad zainwestowaniem (czasu, energii, pieniędzy) w szkolenia tzw. miękkie związane z lepszym poznaniem siebie i chyba wreszcie pora skończyć zastanawiać się i planować, i przejść do „Do”. Twój film, to kolejny głos, przez który „wszechświat” stara się do mnie dotrzeć z tym komunikatem. Dzięki.

 12. Od dawna zastanawiałam się nad tematem Galuppa oraz innymi testami osobowości ? przekonałas mnie Hania, ze warto w to zainwestować.

 13. Agnieszka Pabian

  Bardzo ciekawy materiał, sama jestem na etapie wyznaczania swojej ścieżki, więc materiały mi się na pewno przydadzą 😉

 14. Zdecydowanie najbardziej trafiło do mnie, aby zastanowić się nad samym sobą i „nie być lwem w kurniku”. Super materiał 🙂

  1. Haniu najbardziej zaciekawiła mnie kwestia kwota jaką zainwestowałaś w rozwój.
   Z jednej strony kwota wydaje się duża, natomiast inwestycja w siebie jest najlepszą inwestycją 😉

 15. Myślę, że porównanie do lwa w kurniku daje dużo do myślenia. Patrząc w ten sposób, poznanie siebie, swoich mocnych i słabych stron jest niezwykle istotne. Nie zdawałam sobie sprawy, że aż tak. Dzięki za ten film i za inspirację.

  1. To super 🙂 a słuchałaś podcastów i wskazówek na rozwijanie? Jestem ciekawa, bo ja na wiele lat zatrzymałam się tylko na tym, że wiem jakie to ale nie dowiadywałam się więcej. Teraz widzę, że to kopalnia.

 16. Jestem na początku przygody z analizą, chętnie skorzystam z wszelkich materiałów które pomogą mi zaplanować swoją ścieżkę w tej dziedzinie 🙂 z góry dziękuję !:)

 17. Dobrze, że poruszasz kwestie talentów – czasami gonimy za kursami/kwalifikacjami bez dokładnego zbadania co jest naszą mocną stroną. Dzięki.

 18. Szczerze mówiąc cały czas pracujemy, dorzucamy inne obowiązki, a rzadko kiedy jest czas na poznanie samego siebie. Mega ważny temat. Dzięki Haniu za poruszenie go

 19. Zgadzam się w 100%, również doszłam do tego, że postawiłam na samorozwój i niekoniecznie chodzi tu o umiejętności techniczne, a bardziej o sam mindset, sprawdzenie swoich możliwości i wrodzonych talentów. Bardzo mnie cieszy, że to się sprawdza również u innych i bardziej doświadczonych osób.

 20. Cieszę się, że poruszyłaś temat, poznania siebie i swoich wartości. Są niezbędne w osiągnięciu spełnienia zawodowego. Chętnie dowiem się wiecej w tym kierunku 🙂

 21. Dla mnie najważniejszą rzeczą jakiej dowiedziałam się jest to, że nie trzeba być ideałem pod każdym względem, trzeba odnaleźć swoje talenty i na nich się skupić, a nie na tym czego nam brakuje. Jak zwykle przekaz od Ciebie jest podnoszący na duchu i bardzo nam (analitykom) potrzebny 🙂 dzięki wielkie !

 22. Nawet nie wiesz jaki jestem zadowolony, że będąc na początku ścieżki kariery analityka trafiłem na Twój blog, mogę korzystać z Twoich rad i brać udział w przygotowywanych przez Ciebie kursach. Jest to nieoceniona pomoc i jednocześnie mega motywacja do dalszego działania 🙂

 23. Dziękuje za konkretny materiał. Wielkie dzięki za poruszasz takie tematy i dzielisz się swoimi doświadczeniami i spostrzeżeniami. Zgadzam się z Tobą że warto budować swoje życie zawodowe właśnie opierając się na podstawowych i fundamentalnych zasadach uciekając do tzw. ‘bylejakości’

 24. Super, bardzo podoba mi się, że mówisz o wartościach. Czasem wydają się zupełnie zapomniane. To dowód i dodatkowa motywacja dla mnie, aby trzymać się wybranych branż i firm.

 25. Czy widełki płacowe dotyczą stawki netto na FV? Różnica między netto na UoP a FV jest bardzo duża (ponad 70%), stąd kluczowe jest podanie definicji stawki.
  A jeśli jest to UoP, to powinny być podane stawki brutto.

 26. Mniej więcej rok temu dowiedziałam się o istnieniu testu Gallupa i od tamtego czasu temat wraca. Chyba przekonałaś mnie, żeby w końcu się za niego zabrać 🙂

 27. Bardzo szanuję, że dzielisz się z nami też tymi trudniejszymi momentami i pokazujesz, że w zasadzie wszystko jest możliwe, tylko droga czasami jest bardziej wyboista niż byśmy oczekiwali 🙂

 28. Super ze poruszyłaś ten wątek. Utwierdził mnie w przekonaniu że poznawanie siebie jest rownie cenne jak nauka technicznych aspektów bycia analitykiem.

  1. O tak. 🙂 To widać też po badaniu zarobków – jakie czynniki powodują, że zarabiamy więcej. Wcale te twarde nie są najważniejsze. Chociaż oczywiście potrzebne na start.

 29. Mnie natomiast zastanawia skąd bierzesz siłę na te wszystkie iniciatywy. Oczywiście domyślam że wiążę się to z własnym biznesem. Kibicuje i oby tak dalej! Bo wiele osób inspirujesz 🙂

  1. Dzięki Marcin 🙂 Bardzo się cieszę. Tak, to jest też moja działalność szkoleniowa, opcja na przyszłość i też sprawdzenie czy rozumiem jak działa system tworzenia w sieci, czy potrafię osiągnąć określone rezultaty, a przez to też lepiej rozumieć przedsiębiorców, dla których pracuję jako analityk. Ale też zgodność z misją (jak każdy będzie miał pracę marzeń, to nie będzie się trzeba użerać z tymi, którzy są nie tam, gdzie powinni i by chcieli), wykorzystanie talentów, więc nie wybieram rzeczy, które mnie bardzo męczą i nie dają satysfakcji.

 30. Dziękuję za wartościowy, dynamiczny materiał. Bardzo spodobało mi się kompleksowe podejście do planowania rozwoju. Koszty szkoleń itp. trochę mnie zaskoczyły, ale zgadzam się inwestycja w siebie jest ważna. Płatne rzeczy pomagają w przyspieszeniu rozwoju. Czekam na webinar i materiały. Dziękuję za raporty zarobków analityków.

 31. Mi trudno wybrać jeden kierunek, bo wszystko na swój sposób ciekawi 🙂
  Może faktycznie zagłębienie się w siebie pomoże dokonać wyboru albo wręcz odwrotnie, potwierdzi, że jestem stworzona do ciągłego odkrywania 🙂

 32. Do zestawu narzędzi służących do poznania swoich mocnych i słabych stron dorzuciłbym Harrison Assesment. W porównaniu z Clifton Strenghtfinder, dało mi o wiele więcej uporządkowanej wiedzy na temat siebie. Dużą wartością było też spotkanie z osobą, która potrafiła zinterpretować wyniki.

 33. To co mnie zaciekawiło to porada aby zrobić sobie analiza własnych talentów i własnej osobowości. U mnie jest taki problem, że uwielbiam zajmować się analizą dopóki nie zostanie wybrane dane rozwiązanie. Wdrażanie tego rozwiązania już kręci mnie tak jakoś mniej.

 34. To co mówisz wpisuje się cyt. z klasyka „musisz sobie odpowiedzieć na jedno zaje… ważne pytanie. Co lubisz robić? A potem zacznij to robić”. Na samo poznanie swoich mocnych stron trzeba poświęcić sporo czasu. Z chęcią się dowiem więcej od kogoś kto już to przeszedł 🙂

 35. Bardzo podobał mi się wniosek, że swoją pracą możemy zajść naprawdę daleko ale niekoniecznie tam, gdzie chcemy być. Warto się nad tym głębiej zastanowić i świadomie planować swoją karierę! Dziękuje 🙂

 36. Dzięki za materiał 🙂 3 lata przebranżowiłam się. Zaczynałam z Twoim kursem „Adeptów Analizy”, potem „Specjalistów”, potem studia podyplomowe. Pracę nad sobą rozpoczęłam kilka lat temu. Zaczynając w analizie, myślałam, że wystarczy posiąść „jakąś wiedzę”. Dzisiaj wiem, że ta nauka nigdy się nie kończy. Zrozumiałam, że to nie jest powód do frustracji, ale można to potraktować jako ciekawe wyzwanie. Talenty Gallupa mam dawno za sobą, ale jeszcze nie wiem jak je powiązać z pracą analityka. Cenna jest dla mnie wskazówka, żeby podejść świadomie do wyboru swojej ścieżki kariery w oparciu o talenty, predyspozycje. Bo często w „bieżączce”, w której tkwimy nie zastanawiamy się, dokąd chcemy dojść. Dziękuję i pozdrawiam

 37. Haniu! Dziękuję za ten materiał, w szczególności za podkreślenie jak ważne jest poznanie samego siebie. Wizja, wartości, talenty – to niby takie oczywiste, ale praktyka pokazuje, że nie do końca… To bardzo ważne filary i warto to powtarzać. Nigdy za wiele.

 38. Test talentów robiłam jakiś czas temu ale nie orientowałam się jak je rozwijać w pracy analityka ? Z ciekawości, to robiłaś test 5 talentów czy wszystkich? Chętnie bym poczytała o twoich talentach i jak je wykorzystujesz w codziennej pracy ?

  1. Robiłam 5 i wszystkich 34 tezy razy ?. W PDF masz moje. Jak wykorzystuję? To dobry pomysł na materiał – dziękuję 🙂 pomyślę jak to zawrzeć gdzieś

 39. Trochę to wszystko huraoptymistycznie i „po amerykańsku”. A tu nieubłaganie działa zasada Pareto, która mówi że tylko 20% z nas zagarnie 80% całego tortu, jaki jest do rozdania na ścieżce kariery analityka biznesowego. Niemniej zgadzam się, że inwestowanie w siebie w celu poznania własnych predyspozycji i upodobań jest czymś kluczowym. Bo kontekst zawodowy zmienia się bardzo szybko, zarobki (i perspektywy zatrudnienia) mogą fluktuować w zależności na sytuacji na rynku, a tu trzeba wiedzieć, czego się trzymać w życiu profesjonalnym unikając różnego rodzaju „wypaleń” i sytuacji faktycznej utraty kompetencji w wyniku kolejnego „big bangu” technologicznego (a może i cywilizacyjnego). Ja już widziałem sporo „specjalistów od kosmologii ptolemejskiej”, którzy nie odnaleźli się w kolejnej „rewolucji kopernikańskiej”…

 40. Dobry materiał. Co prawda konwencja urywanych kadrów z nadmierną gestykulacją trochę siadła, ale materiał dobry 😉 Zapadło mi w pamięć to, co powiedziałaś odnośnie podążania ścieżką kogoś innego. 100% prawdy!

 41. Ja doceniam zwrócenie uwagi na to, że połączenie- wizji, talentów i wartości da spełnienie w zawodzie (nie tylko analityka). Bo to jest klucz do sukcesu i nie istotne jest to jak ten sukces definiujemy. Bo robilam wszystko o czym mowisz ale na przestrzeni lat, tylko nie pomyslalam żeby to złożyć w całość:)) zainspirowalaś mnie żeby wszystko zaktualizować;-) dziękuję <3

 42. Dużo interesujących informacji w pigułce. Świetny material uświadomił mi że gruncie rzeczy nie poznałam się w wystarczającym stopniu i dużo pracy przede mną, chce więcej ?

 43. Super filmik, obejrzałam 1 raz ale wrócę i obejrzę ponownie – co by nie zapomnieć o żadnym szczególe ☺️ Czekam na więcej takich materiałów!

  1. Bardzo dziękuję za ten materiał. Ciekawe dla mnie jest porównanie do lwa w kurniku. Nigdy wcześniej nie zastanawiałam się, czy może moja praca nie jest dla mnie takim kurnikiem, w którym nie do końca dobrze się czuje. Zawsze starałam się dostosować do swojego miejsca pracy. Może wreszcie przyszedł czas żeby pracować w miejscu dostosowanym do mnie 🙂 Jeszcze raz dzięki 🙂

 44. Bardzo wartościowy materiał i inspirujący, to na co mi się spodobało to że mocna również zwracasz na rozwój osobisty i zwróciłem swoja uwagę na wizje, wartości i talenty na pewno się bardziej na tym skupie. I oczywiście czekam na materiał których jest bardzo ciekawy.

 45. Cześć Hania,
  Muszę przyznać, że jestem zadowolona z tego ile osiągnęłam i jakie mam zarobki. Wiem też, że jeszcze sporo mogłabym się nauczyć, ale powyższe elementy powodują, ze nie mam aż takiej motywacji. Po obejrzeniu Twojego filmu nabrałam ochotę na skorzystanie z Twojej pomocy i rozpędzenie swojej kariery.
  Dzięki Marta

 46. Cześć, mówisz to wszystko z takim przekonaniem ze faktycznie nabrałam ochoty żeby zrobić stop i zastanowić się po co ja to robię. Po co się zajmuje tym czym sie zajmuje i czy to na pewno jest to co chce robić w życiu. Pozdrawiam serdecznie 🙂

 47. Słucham Twoich materiałów od niedawna, ale trafiają do mnie w 100%. Bardzo podobało mi się, kiedy zaznaczyłaś, że wcześniej czy później wyjdzie czy wykonujemy swoją pracę w zgodzie z samym sobą i własnymi wartościami.

 48. Chętnie zapoznam się z dodatkowymi materiałami.
  Jestem Analitykiem od 20 lat i jestem ciekawa czy cos mnie jeszcze zaskoczy. W mojej firmie osiagnelam juz maksymalne stanowisko i zarobki dla Analitykow……zastanawiam sie co dalej 😉 Moze znajde inspiracje u Ciebie.

 49. Cóż, mam jedynie nadzieję, że nigdy nie jest za późno na zmiany, chociaż przewrót o 180 stopni z lekka przeraża. To ja jestem tą osobą, która doszła całkiem daleko, ale chyba niekoniecznie tam gdzie chciała, tak więc dziękuję za przebudzenie w tym temacie 🙂

 50. Podoba mi się, że zwracasz uwagę, że twoja droga nie musi być czyjąś najlepszą drogą, tylko warto mieć fundamenty w postaci poznania siebie.

 51. Bardzo dziękuję Ci, Haniu, za ten filmik. Niby nic, a jednak – szczególnie mocno przemawia do mnie kwestia pogłębionej samoświadomości. Zauważam to teraz, po kilku latach pracy w IT, jak mocno praca niespójna z moim wewnętrznym systemem wartości, potrafi zniewolić i wytępić radość z wykonywanej pracy. Teraz kiedy wróciłam na tory BA, odczuwam znowu tę lekkość i przyjemność nauki 🙂

 52. Cześć Haniu. Po latach doświadczenia w pracy AB skończyłam studia podyplomowe w tym zakresie ale przyznaję że nic tak jak Twoje kursy nie pomogło mi uporządkować i ogarnąć tej wiedzy, dzięki 🙂 Uważam że jest to świetny zawód dający mnóstwo możliwości rozwoju i zgadzam się w pełni że ile ludzi tyle ścieżek kariery w tym zawodzie. Pozdrawiam

 53. Doceniam, że nie kusisz ślepo wizją dużych zaróbków i cudownej kariery, a dajesz bodziec do autorefleksji i poznania samego siebie . Bardzo wartościowe, dziękuję

 54. Podsumowując jednym zdaniem – wystarczy powiedzieć sobie: weź się człowieku do roboty.
  Zastosuj dowolną metodę planowania i kontroli postępu. Sukces gwarantowany.

 55. Test Gallupa jest coraz bardziej popularny ostatnimi czasy ale sama znajomość talentów jest niewystarczająca. Potrzebne są jeszcze umiejętności przełożenia tych talentów na sytuacje życiową każdej osoby

 56. Hej, świetne podsumowanie 🙂 i podobnie jak poprzednikom mega spodobało mi się porównanie lwa w kurniku. Zastanawia mnie jedna kwestia – jeżeli poznaliśmy już siebie znamy swoje mocne strony wiemy, że jesteśmy tym lwem, to jak uświadomić sobie, że jesteśmy w tym kurniku 😀
  Zabrakło mi trochę odniesienia do benefitów – w myśl „pieniądze to nie wszystko”. Na obecnym rynku pracownika, oferty wręcz kuszą innymi czynnikami niż tylko płaca np. dodatkowe wolne, dodatki płacowe, dofinansowania itp. Osobiście wolę zarabiać mniej, gdyż ważniejszy jest dla mnie work-balance. Jeżeli wzrost zarobków wiążę się z utratą tych korzyści, to podziękuję 🙂 W raporcie zarobków były statystyki dotyczące różnych benefitów. @Hania masz jakieś refleksje na temat czynników pozapłacowych? Jak one wpływają na płace? 🙂
  PS. Poproszę materiały na maila.

 57. Bardzo ciekawy filmik. Nigdy nie patrzyłam na swoją sytuację w taki metaforyczny sposób jak bycie lwem w kurniku 😉 Teraz kończę studia i zadaję sobie pytanie „co dalej?” i myślę, że określenie tych fundamentów, o których tutaj mówisz może mi pomóc podjąć pewne decyzje dlatego chciałabym otrzymać wspomniane materiały.

 58. Cześć Hania.
  Dziękuję Ci za pracę którą wykonujesz. Nie znam Cię ale zastanawiałem się nad treściami, które podajesz w filmikach i wydajesz się robić na prawdę dobrą robotę 🙂
  Tak wiele ludzi dzisiaj nie wie co chce robić w życiu. Nie może znaleźć swojej drogi życiowej, a nawet nie wie gdzie szukać. Zmienia pracę co kilka lat, narzeka, ale konkretnej pracy nie chce wykonać. Bardzo rzadko szuka się problemów wszędzie byle nie w sobie. Fajnie ukazujesz to, że na studia, do szkoły, na kursy idzie się nie myśląc o swoich talentach, pasjach, ale dlatego, że ktoś Ci mówi, że to dobre, że może się w życiu przydać. Albo jak powiedziałaś, że namęczysz się, osiągniesz wyższe stanowiska, może i bardzo dobrą pensje ale tak na prawdę chodzi o to, że nie będziesz szczęśliwy.
  W pracy spędza się zazwyczaj 1/3 doby. Jak ważne jest aby lubić to co się robi i do tego widzieć spełnienie w rozwoju, dobre wynagrodzenie.
  Wielu znajomych przychodzi do mnie z zapytaniem co mogą w życiu robić aby być szczęśliwym. Zazwyczaj polecam
  na start książkę „Twoje drzewo osobowości” Littauer Florence, jeśli nie czytałaś polecam 🙂 Skoro wydałaś 70 000 zł na poznanie siebie to pewnie znasz tą książkę 🙂 Ja nie wydałem takich pieniędzy na poznawanie siebie ale jak Cię słucham bliskie jest mi każde słowo które mówisz. Czuje jakbyśmy znali się od dawna. Do meritum.
  Wiesz Hania, lubię obserwować ludzi, którzy coś w życiu osiągnęli tak jak Ty oraz wyciągać te nawyki, które pomogły osiągnąć im wymarzone cele.
  Ty w swoim filmiku utwierdziłaś mnie w przekonaniu jak ważne jest poznać siebie (swoje mocne strony, ale też i te słabe) ale też POKAZAŁAŚ coś czego nie wiedziałem – wagę poznania swojej: wizji (na przyszłość), wartości (moich vs firmy w której pracuje, ludzi z którymi pracuje i jak to się przekłada na chęć chodzenia do pracy w radości), talenty. Głębiej się nad tym zastanowiłem i szczerze powiem podajesz bardzo wartościowe informacje 🙂
  Jeśli to nie problem, proszę prześlij mi pdf z książkami które polecasz do poznania siebie i tych 3 kluczowych: wizji, wartości, talentów.
  P.S. Jeśli wykonujesz całościowe kursy od poznania siebie w tym: wizji, wartości, talentów przez pracę analityka, rozwój kariery, pierwszą pracę w analizie biznesowej, niezbędną wiedzę na start i wiedzę która jest potrzebna aby zwiększać swoją wiedzę, wartość – proszę podaj link czy to w odpowiedzi czy w mailu 🙂 Chętnie skorzystam.
  Pozdrawiam serdecznie

 59. Dzięki za wideo. Wprawdzie nie dowiedziałem się niczego nowego ale potwierdziłaś moje spostrzeżenia – najpierw poznaj siebie, swoje mocne i słabe strony i pracuj nad sobą oraz to, że szukanie pracy dla pieniędzy nie daje szczęścia, ale szukanie szczęścia – spełnienia również w pracy daje szczęście i pieniądze. Fajnie jest żyć z pasji.
  Poproszę pdf.
  Pozdrawiam.

 60. Bardzo ciekawy materiał. Wlasnie zaczynam proces przebranzowienia. Czy moglabym prosic o link do materialow? Z góry bardzo dziękuję 🙂

 61. Podobnie jak kolega wyżej, myślę o przebranżowieniu. Co mnie urzekło? To, że mówi Pani o poznaniu siebie, właśnie to robię, a przynajmniej się staram.. choć nie do końca wiem jak to zrobić. Mam nadzieję że narzędzia, które od Pani otrzymam pozwolą mi się tego dowiedzieć 🙂

 62. Cześć Haniu, w pełni zgadzam się z przedmówcami – Twój materiał jest bardzo inspirujący, a jednocześnie ponadczasowy 🙂 Alegoria z lwem w kurniku robi robotę.! Też uważam, że inwestycja w siebie to najlepsza inwestycja, ale niekoniecznie zgadzam się z tym, że jeśli ktoś taką inwestycję poniósł, „sprecyzował” swoją wizję i wartości, to potem , mimo przerw może na tą ścieżkę bez problemu wrócić. Ja właśnie jestem na takim etapie (takiego można powiedzieć powrotu po przerwie) i mając świadomość siebie wiem, że w czasie moje wartości mogą się zmienić i mogło to być spowodowane różnymi czynnikami, dlatego „na nowo” chcę znowu wrócić do poznania się i zweryfikować jak ostatnie lata mnie ukształtowały/ zmieniły, zatem chętnie skorzystam z proponowanych przez Ciebie materiałów 🙂

 63. Cześć Haniu, chętnie poczytam/posłucham jak odkryć swoją „trójkę”. Twoja wypowiedź pozwoliła mi zatrzymać się na chwilę i skupić nad tym kim jestem i w jakim kierunku powinnam podążać 😉

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *